muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

PASS

folkrock / rock / bluesrock, Napajedla (Zlínský kraj)
URL:
web: oficiální stránky facebook bandzone
 

sestava
Kamil Hric – zpěv, kytary, mandolína

Tomáš Jícha – kytary, zpěv

Libor Jandík – bicí

Jiří Holeček – perkuse, zpěv

Michael Markytán – basa, zpěv


biografie
Skupina PASS se na různých scénách prohání od roku 1998 a od původní recesistické sestavy hudebníků vytvářející hlavně hluk pro vlastní potěšení se transformovala k současné tváři nezapadající vlastně do žádné žánrové škatulky. Na rock příliš folk, na pop příliš rock, na emo příliš málo vlasů. V roce 2000 skupina vydala první CD Černé labutě, na jaře roku 2003 PASS vydává nahrávku s názvem Po sezóně a koncem roku 2007 PASS připravil pro své posluchače třetí CD s názvem Někde jinde.
V roce 2009 se kapela na dva dny rozpadla, což bylo nakonec odvráceno a vzápětí se dva zakládající členové - autor a kytarista Kamil Hric a perkusista Jiří Holeček, svižně obklopili mladými, nadějnými a krásnými muzikanty – Liborem Jandíkem, Pavlem Lieskovským, Michaelem Markytánem a Tomášem Jíchou. V této sestavě PASS vytepal zcela nový repertoár, jenž má vtip, švih, rádio, klarinet, saxofon, trombon, bombon, tanec a který začátkem roku 2012 překovala do nového CD. A poté, co od roku 2014 již kapela nemá Pavla Lieskovského a jeho dech, vystupujeme v pěti a podobě krapet rockovější, než dříve.
A nové CD, které vyšlo v roce 2015, je úžasné !!! :-)

 
blog
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 10       celkem hodnoceno: 2x
galerie

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 1

Hromas  skfělý

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.