Firma B.C. Rich produkuje cenově dostupné kvalitní nástroje pro metalisty všech kategorií, takže s jejich výrobky spatříte slavného Kerry Kinga ze Slayer, a oproti tomu řadu začínajících kytarobijců, kteří nemají zrovna velké finanční možnosti...
celý článek
B.C. Rich - Virgin VG-1 | Martin Beran | 27.4.2011 |
Článek o této kytaře moc pěkně shrnul celkové vlastnosti této "metalové krásky".
Koupil jsem si ji jako svou první kytaru a můžu říct, že sem s ní spokojený ať už po zvukové nebo vizuální stránce.Krk dobře padne do ruky a sólování je opravdu radost. Při zkreslení je zvuk opravdu pěkný, čistý kanál už taková sláva není. Bohužel má i jiné mouchy a to hlavně již zmiňovanou kobylku (grrr), kdy se výměna byť jedné struny může opravdu pěkně protáhnout a jejím největším mínusem je rozhodně špatná vyváženost. Kytara napadá "na hlavu" a to docela dost. Musíte ji levou rukou poměrně hodně přizdvihávat a po nějaké době z toho pěkně bolí ruka. Jelikož je kytarová hodně ostře tvarovaná tak se docela brzy na jejích ostrých rozích prodře lak, ale že bych se bál, že se roh ulomí jako autor článku to tedy ne.
Pro začínající metalové blázny je to opravdu pěkný nástroj.
Koupil jsem si ji jako svou první kytaru a můžu říct, že sem s ní spokojený ať už po zvukové nebo vizuální stránce.Krk dobře padne do ruky a sólování je opravdu radost. Při zkreslení je zvuk opravdu pěkný, čistý kanál už taková sláva není. Bohužel má i jiné mouchy a to hlavně již zmiňovanou kobylku (grrr), kdy se výměna byť jedné struny může opravdu pěkně protáhnout a jejím největším mínusem je rozhodně špatná vyváženost. Kytara napadá "na hlavu" a to docela dost. Musíte ji levou rukou poměrně hodně přizdvihávat a po nějaké době z toho pěkně bolí ruka. Jelikož je kytarová hodně ostře tvarovaná tak se docela brzy na jejích ostrých rozích prodře lak, ale že bych se bál, že se roh ulomí jako autor článku to tedy ne.
Pro začínající metalové blázny je to opravdu pěkný nástroj.
virgin je super | ahoj | 3.5.2013 |
mám přeně tuhle potvoru, je sice trochu už jetá, ale kytara je to super poměr/cena výkon.navíc se sní super hraje i v sedě, mužu jen doporučit, hlavne na pořádné zkreslení hraje parádně...






