Dnes už tedy plnou parou do osmdesátých let? Ještě ne. Zbývá nám totiž období konce sedmdesátých let a přelom let osmdesátých, a to zase formou strohého přehledu...
celý článek
Zemětřesení | alenkarock | 5.11.2009 |
Jo to je škoda - jinak pozdějhší zpracování taky nebylo úplně mimo - ale co se dá dělat, Jirka to nebyl. A hlavně ta kapela kolem - tohle úplně vyšumělo do nikam. Tuny skvělýho materiálu šly do pr..........
AlenkaRock
AlenkaRock
Re: Zemětřesení | Autor | 20.11.2009 |
Taky to přišlo v dost nevhodný době, nebylo to ideálně načasované... Jednoznačně škoda.






