Tohle CD by mělo být označeno velkou přelepkou „VAROVÁNÍ! OPAKOVANÝ POSLECH NUTNÝ!“ Bezpočet zejména aranžerských a instrumentálních fint a vpravdě gurmánských vychytávek...
celý článek
Absolutni Souhlas | AxCx | 19.6.2007 |
mozna jeste jednu chybu to album ma - ze se interpret jmenuje jak se jmenuje a spousta lidi nad ni zlomi hul uz jenom z principu, skoda. album je to bezesporu vyborne!
Re: Vymlaceny rockovy palice | Jakub | 21.6.2007 |
Skvela deska, dle meho nazoru to zni dost jako moderni Prazsky Vyber a tak mi nevadi nazev Prazsky vyber II
Invencni prazdno ? | subeer | 20.6.2007 |
AxCx v tomhle mas pravdu,ale me jeste dost nasira ten opravdu trapny nazev kapely.
p. Koral si klidne napise zni to jak PV bez Pavlicka a Coka, ale sorry to pak neni zadny PV.
Nechapu, jak invencni genius Kocab mohl sahnout po tak tritroublym nazvu, ktery jako by indikoval, ze si neni jisty sam sebou.
Pro me by byl naprosty kabrnak, kdy tohle vydal s kapelou, ktera ma uplne jiny nazev (treba Odber), a tak udelal za uctihodnou minulosti dustojnou tecku a hodil rukavici tem ostatnim.
Dovedes si predstavit, jak na koncerte borci zrvou Praaazky vyyyyber dveee.
p. Koral si klidne napise zni to jak PV bez Pavlicka a Coka, ale sorry to pak neni zadny PV.
Nechapu, jak invencni genius Kocab mohl sahnout po tak tritroublym nazvu, ktery jako by indikoval, ze si neni jisty sam sebou.
Pro me by byl naprosty kabrnak, kdy tohle vydal s kapelou, ktera ma uplne jiny nazev (treba Odber), a tak udelal za uctihodnou minulosti dustojnou tecku a hodil rukavici tem ostatnim.
Dovedes si predstavit, jak na koncerte borci zrvou Praaazky vyyyyber dveee.
Re: Invencni prazdno ? | s0 | 20.6.2007 |
vona ta dvojka z názvu stejně za chvíli zmizí...
Re: Re: Invencni prazdno ? | mekele | 24.6.2007 |
Coz je mozna duvod proc to vychcanek Kocab udelal jak to udelal
Re: Re: Re: Invencni prazdno ? | Architekk | 27.6.2007 |
Já si tu desku důkladně poslechl, k něčemu jsem se donutil i vrátit podruhé, ale přijde mi, že hudebně a víceméně i textově by ta deska byla aktuální tak před deseti až patnácti lety. Zahrané je to prvotřídně, ale skladby mi připadají naprosto bez nápadu a kocábův vokál také nějak ztratil šťávu. Nemám vůbec chuť se už kdykoliv k této desce vracet. Korálovo srovnání s Běrem mne při poslechu vůbec nenapadlo, protože Běr je pro mne o nějakou tu třídu výše, je myšlenkově mnohem nabitější. Porovnání Běru a VRP mi jasně ukazuje důležitost Pavlíčkovy hry a skladatelského umění. Ohledně textů asi bylo také lepší, když je Kocáb neměl ve vlastní režii. Na živo ta kapela může hrát fakt dobře a třeba na ni někdy zajdu, deska mi připadá tragická. Howgh
Re: Re: Re: Re: Invencni prazdno ? | JP | 28.6.2007 |
Proč by proboha musela být aktuální? To je nějaké měřítko? Mohl byste uvést nějaké aktuální příklady?
Mě tahle deska baví. Bavila mě i předchozí alba. Čas ukáže, jestli to vydrží.
Momentálně 7,5 ze 7.
Mě tahle deska baví. Bavila mě i předchozí alba. Čas ukáže, jestli to vydrží.
Momentálně 7,5 ze 7.
Druhořadý metal | Merion | 15.10.2007 |
Možná reaguji trochu pozdě, ale copak Vám nepřipadá, že tento druhořadý metálek, který na tradici PV nenavazuje vůbec, s ještě tragičtějšími texty je něco, co může upoutat klasického fandu PV ? Mě osobně to totálně znechutilo.
Zvuk desky je navíc také evidentně dost špatný.
Původní Pražský Výběr měl lehkost a vtip, což tento potomek nemá ani zdaleka. Musím to považovat jako sólovku MK stejně jako jeho Za Kyslík (pro mě dodnes také věc, kterou jsem vůbec nepochopil ????), protože jinak bych musel přehodnotit i svůj vztah k původnímu PV a to dělat nehodlám.
Zvuk desky je navíc také evidentně dost špatný.
Původní Pražský Výběr měl lehkost a vtip, což tento potomek nemá ani zdaleka. Musím to považovat jako sólovku MK stejně jako jeho Za Kyslík (pro mě dodnes také věc, kterou jsem vůbec nepochopil ????), protože jinak bych musel přehodnotit i svůj vztah k původnímu PV a to dělat nehodlám.
Re: Druhořadý metal | Fany | 30.3.2008 |
Taky mi to CD přišlo jako nastavovaná kaše,pěkně zahráno (tedy pokud mohu jako amatér posoudit),ale je to nějaké sterilní,vůbec mne to nechytlo za srdce jako původní desky PV.
Dream Theater | JosIFF | 4.4.2008 |
Některé pasáže tohto alba připomínají stylově americké Dream Theatery :) To není kritika, spíš mě to mile překvapilo :) Třeba Ty vole...
trapne pokracovanie | taylor | 18.5.2008 |
pv 2 je len trapny a smiesny krc kocaba.uz mu neverim.len kazi kryspina.pv2 nemalo nikdy vzniknut..
je to zly album,zle texty,nudna hudba,otrasny nazov...ukradol nazov.zpecatil tuto legendu,poslal ju do hrobu.konec.uz je to hanba.
je to zly album,zle texty,nudna hudba,otrasny nazov...ukradol nazov.zpecatil tuto legendu,poslal ju do hrobu.konec.uz je to hanba.






