Novinka Deep Purple se jmenuje Rapture Of The Deep a bude na trhu v polovině října.
celý článek
Konečně pořádná rockovka | Mirek | 6.10.2005 |
Už se těším na pořádnou muziku, protože ty dněšní hiphopy a techna, to je hrůza poslouchat, nemá to žádný nápady a nahrát to umí každý diletant. Ale zpátky k Deep Purple, jsou to ostřílení hoši, kteří stáli u zrodu obecně rockové muziky, bez které by další hudební směry, jako jsou Heavy Metal a jiné, ani nevzešly. Určitě kluci od Deep Purple mají světu na hudebním poli co ukázat, jen se to musí umět dobře poslouchat a potom je to ten správnej nářez.
Pamatuju doby když jsme elpíčka této kapely s kamarádama opatrovaly jako oko v hlavě a ani jsme nemuseli je otírat jak se pořád točily na gramci. Tak čauky přátelé a jak jsem řekl - už se těším.
Mirek - fanda Deep Purple
Pamatuju doby když jsme elpíčka této kapely s kamarádama opatrovaly jako oko v hlavě a ani jsme nemuseli je otírat jak se pořád točily na gramci. Tak čauky přátelé a jak jsem řekl - už se těším.
Mirek - fanda Deep Purple
Mrs | Janis | 3.3.2006 |
Byl to nejhezčí zážitek v mým krátkým životě.Steve je fakt borec a Ian ještě taky.






