muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
článek
Hadouken!, Planet Festival 2008
Zatím poslední festival se slovem „Planet“ v názvu se konal po předloňské odbočce na pražské Výstaviště opět v místech, kde před pěti letech začal, tedy na pozemcích táborského Aeroklubu. Přivezl s sebou kromě tradičních hostů jako Kosheen či IAMX i Bad Religion, Nemo, Hadouken! nebo Front 242.
celý článek

Adam Vopička

 

Komentáře

celkový počet: 1

Tommy  Vydařený festival

     
 
 
&;
Vydařený festival | Tommy | 22.7.2008 |
Na tento festival, který byl letos mím prvním, jsem se moc těšil, už jenom díky prolínajícím stylům, které oslovili snad každého posluchače dobré hudby. I když nám počasí moc nepřálo, musím uznat, že lidí nebylo tak málo, jak jsem předpokládal a fesťák tedy beru z mého pohledu jako vydařený. Ze všeho nejvíce bych chtěl poděkovat všem organizátorům za velice dobře zvládnutou a naplánovanou akci, ale také všem účinkujícím. Atmosféra byla vynikající a i když bylo cca 6 stupňů, ve stanech, kde to jen dunělo bylo teploučko. Nejvíc co mě však mrzí je ten fakt, že z Metro stagee nejsou takřka žádné fotky, tak se to snad příště napraví.
S pozdravem Tommy.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.