přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Naked Floor

rock
URL:
web: oficiální stránky
 

sestava
Alex - zpěv, kytara
Pája - baskytara
Luke - kytara
Petr - bicí

biografie
O kapele...
Naked Floor vznikli na podzim roku 2001. Ovlivnění hudbou kapel Silverchair, Faith No More, Doors či Led Zeppelin, založili ji dnešní frontman Alexandr Lasák a Petr Vavřík, tehdejší bubeník. Téhož roku nahrála i svůj první demosnímek s názvem Selfmotion, který obsahoval songy "Concrete", "Your snare" a "Voices" - píseň, která se v pozměněné formě objevuje i na prvním LP kapely v roce 2008 s názvem Human Race.

Převážnou většinu textů píše Alexandr Lasák. Texty se týkají problematiky člověka v moderní společnosti, jeho úniku od každodenního stereotypu života a objevují se v nich i skutečné příběhy lidí. Na hudebním zpracování se podílí všichni členové kapely o kterých platí, že za sebou mají bohaté muzikantské zkušenosti z působení v různých kapelách. Do společné tvorby přinášejí své hudební vlivy, které pak přetavují v charakteristický zvuk kapely.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 10       celkem hodnoceno: 1x
galerie

NF

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.