přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat v muzikontaktu
v celém muzikontaktu
distributora značky
v názvu per. akce
Přidat kontakt
Chcete přidat kontakt, který není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
muzikontakt

Česká spořitelna Colours Talents

soutěž pro domácí world music kapely, koná se 4. ročník
31.3.2008 - 31.5.2008
web: oficiální stránky další stránky
 

místo konání

místo konání: - (Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj, Vysočina, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj)

vyhledej spojení / zobraz na mapě

parkování/stanování

parkování: neuvedeno
stanování: neuvedeno

bližší charakteristika akce: uzávěrka 31.5.2008

podrobnosti:
Soutěž je určena skupinám, jejichž styl je inspirován jak místní lidovou hudbou, tak i hudbou světovou - například: Irsko, Skandinávie, hudba z Afriky, Asie i jižní Ameriky - a které nejsou smluvně vázány u některé z vydavatelských společností.
Kapely mohou umisťovat své prezentace a tři hudební ukázky ve formátu mp3 od 31. března do 31. května 2008 online prostřednictvím webového formuláře těchto stránkách.
Odbornou porotou vybraní čtyři finalisté se živě představí 22. června od 14 hodin v brněnském klubu Stará pekárna. Členové finálových kapel obdrží zároveň vstupenku na festival Colours of Ostrava 2008 a CD minulých vítězů soutěže. Zároveň s oznámením finalistů se na stránkách soutěže rozběhne divácké hlasování formou SMS zpráv.
Vítěz vybraný porotou získá možnost natočení alba (14 dní natáčení ve studiu Indies Scope Records) a jeho vydání u Indies Scope Records. Zároveň bude pozván k vystoupení na festivalu Colours of Ostrava 2008, který se letos koná od 10. do 13. července. Porota je složená z odborných kritiků, zástupců festivalu Colours of Ostrava a Indies Scope Records. Vítěz diváckého hlasování bude pozván k vystoupení na festivalu Colours of Ostrava 2008.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.