přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
doporučujeme

Nenalezen žádný koncert...

 
koncerty

1-60 (6472)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


29.6.2015 (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00Tam-Tam Orchestra, Tam Tam BatucadaEUROCENTRUM JABLONEC NAD NISOU s.r.o. (Jablonec nad Nisou)
19:00AGNOSTIC FRONT (US) 30 letMelodka - hudební klub (Brno) podrobnosti
19:00Jet Set Big BandKLUB PARNÍK (Ostrava) podrobnosti
20:00InAction, SERPENCIAMusic City Club (Praha 9 - Vysočany) podrobnosti
20:00Jimi BandHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00Jarabáci, MangabejCarpe Diem (Praha 3)
20:30JAZZ & BLUESJAZZBOAT (Praha 1)
20:30JABLKOŇMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
21:00The Bohemian Blues Band feat - Jiří Maršíček trioU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00Money for Rope (AU), Sheppard (AUS)LUCERNA MUSIC BAR (Praha 1)
21:00Libor Šmoldas Quartet, Ingrid JamesAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00BLUE TONES SOCIETYJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00PETR ZEMAN JAZZ QUINTETJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1)
21:00Pánská šatnaBLUES SKLEP (Praha 1) podrobnosti
22:00ŠTĚPÁNEK JOSEF, Justin Lavash, David LandštofJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
22:00FREE MONDAYSROXY / Experimentální prostor (Praha 1)


30.6.2015 (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00THE DISGRAZIA LEGEND [Ita] ~ ČLOVĚKOK ~ HUMAN BITES ~ 30.6. @ Pohoda - Místní Borci PlzeňPohoda Music Club (Plzeň) podrobnosti
20:00Free Zone - BEK OFIS, ROAD SIDE MARY, Last StationROCK CAFÉ (Praha 1)
20:00OHAŘIHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00CHANTAL POULLAINMĚŠŤANSKÁ BESEDA (Plzeň)
20:00ROCK CZECH 2016Slušnej Kanál (Praha) podrobnosti
20:00Projekce erotických němých filmů s živou improvizovanou hudbouRybanaruby klub (Praha 2)
20:30OLD JAZZJAZZBOAT (Praha 1)
20:30VoskMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:30Bára Šedivá , Lukáš JanataJAZZTIME (Praha 1 ) podrobnosti
20:30Veronika Suchánková & The BandBLUES SKLEP (Praha 1) podrobnosti
21:00Blues Box Heroes & Roman PokornýU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00EAGLES OF DEATH METAL (US), Dolomite Minor (UK)LUCERNA MUSIC BAR (Praha 1)
21:00PRIME TIME VOICEAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00ŠAVLE MEČE ORCHESTRAJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00ADAM TVRDÝ CROSSOVER GROUPJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1)
21:00GYMPLAY ZA VÝZO! - Dj NEOANGIN, JR.SCHWING, SCARLET DEEP, SINGLE ZEROBOŽÁK club TEPLICE (Teplice) podrobnosti
22:00Steve Walsh Band (US/CZ)JAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


1.7.2015 (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00ELDORÁDOHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň) podrobnosti
20:00BRANklub OKO (Havlíčkův Brod)
20:00The SCOFFERSSlušnej Kanál (Praha)
20:00PEPA PILAŘU Holečků (Praha 6 - Liboc)
20:30MIRIAM BAYLE BANDJAZZBOAT (Praha 1)
20:30DEVÍTKAMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
21:00DJ MaaraROCK CAFÉ (Praha 1)
21:00NAJPONK TRIOU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00LUBOŠ ANDRŠT GROUPAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00PETRA STUDENÁ AND BIG FUNJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1)
21:00LivebeatsBLUES SKLEP (Praha 1) podrobnosti
22:00křest CD "Shift" - MARTINA FIŠEROVÁJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


2.7.2015 (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:00CHRISTOPHER PAUL STELLING (USA)EUROCENTRUM JABLONEC NAD NISOU s.r.o. (Jablonec nad Nisou) podrobnosti
18:00ONO - Miki KalusDK Akord (Ostrava)
18:30koncert - ŽAMBOŠIscéna U brány (Hukvaldy) podrobnosti
19:30Die! Die! Die! [nzl]Kavárna Potrvá (Praha 6) podrobnosti
20:00Tvrdý/HavelkaPapírna Plzeň (Plzeň)
20:00DJ StiggmaROCK CAFÉ (Praha 1)
20:00Lady DragonFlySTARÁ PEKÁRNA - hudební kavárna (Brno) podrobnosti
20:30Libor Šmoldas trioJAZZBOAT (Praha 1)
20:30ŠansoniéraMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
21:00Brunner/SchindlerU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00LUBOŠ ANDRŠT GROUPAghaRTA jazz centrum (Praha 1) podrobnosti
21:00PETR ZEMAN JAZZ QUINTETJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1)
21:00JosephineBLUES SKLEP (Praha 1) podrobnosti
21:30Petr Kalfus SextetREDUTA JAZZ CLUB (Praha 1)
22:00Miroslav Hloucal Quartet JAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti

1-60 (6472)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.