přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
doporučujeme
29.03.
 PARKWAY DRIVE (AU), ASKING ALEXANDRIA (UK)
FORUM KARLÍN
Praha 8
29.05.
 Angel Olsen
MeetFactory
Praha 5
26.06.
 THE 1975 (UK)
FORUM KARLÍN
Praha 8
 
koncerty

1-60 (8233)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


27.3.2015 (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00koncert - ŽAMBOŠINáměstí stage (Frýdek Místek) podrobnosti
16:00STODŮLECKÝ PÍSEČEK 2015MLEJN (Praha 13 - Stodůlky) podrobnosti
19:00Viola Kristiny Fialové - Janáčkova filharmonie Ostrava, p.o.DŮM KULTURY MĚSTA OSTRAVY, a.s. (Ostrava)
19:00ACOUSTIC CABINETJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
19:00Tomáš Hobzek QuartetJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:30DAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHEREDŮM KULTURY ŠUMPERK, s.r.o. (Šumperk) podrobnosti
19:30KŘEST CD - LUNOPALÁC AKROPOLIS (Praha 3) podrobnosti
19:30"Rock Café Contest – 1.základní kolo": - THE BACKROAD DEALS, The Agony, HERO FROM ZEROROCK CAFÉ (Praha 1) podrobnosti
19:30Remains Of ForceMelodka - hudební klub (Brno)
20:00JABLKOŇKLUB NA RAMPĚ (Jablonec nad Nisou)
20:00Febiofest Music Festival - Kšandy Industry, Discoballs, BugiFebiofest Music Fest 2015 (Praha) podrobnosti
20:00OTK, Unkilled WorkerPapírna Plzeň (Plzeň)
20:00Mulligang (CZ)MěstKS Nový Jičín, klub Galerka (Nový Jičín) podrobnosti
20:00FunkcorporationJazz club U Staré paní (Praha 1) podrobnosti
20:00Fanfán TulipánDIVADLO 29 (Pardubice)
20:00Hudební liga města Pardubic, 2.semifináleDOLI Klub (Pardubice - Polabiny 1)
20:00YOUNG GUNZ TOUR - YOUNG GUNZFLÉDA (Brno)
20:00Josefovská zábava - PETROVI NATĚRAČINa Rozcestí (Slivenec)
20:30Eva Emingerová QuartetJAZZBOAT (Praha 1)
20:30Live underground - The BrainwavesChapeau Rouge (Praha 1)
21:00PILLOW FIGHTBuena Vista Club (Plzeň)
21:00Rost'a Fraš QU MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00TARAS BULLBA + hostDIVADLO POD LAMPOU (Plzeň)
21:00PaliceHOUSE OF BLUES (Plzeň)
21:00GUNS N´ROSES tribute Slovakia (SK)VAGON (Praha 1)
21:00BLUES BOX HEROES, Milan PotočekJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
21:00LUBOŠ ANDRŠT BLUES BANDJazz and Blues Club Ungelt (Praha 1) podrobnosti
21:00HOOFBEATSKULTURNÍ ZAŘÍZENÍ MĚSTA VALAŠSKÉHO MEZIŘÍČÍ M - KLUB (Valašské Meziříčí) podrobnosti
22:00SÉBASTIEN LÉGER (FR)ROXY / Experimentální prostor (Praha 1)
22:00JAZZ ČTYŘ KONTINENTŮ - KIRAN AHLUWALIA TRIO (IND/PK/USA)JAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti


28.3.2015 (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
10:00STODŮLECKÝ PÍSEČEK 2015MLEJN (Praha 13 - Stodůlky) podrobnosti
19:00ALTAR OF PLAGUES (IE), MALTHUSIAN (irl)KLUB 007 STRAHOV (Praha 6)
19:00BLUE TONES SOCIETYJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti
19:00Fanfán TulipánJAZZ DOCK (Praha 5) podrobnosti
19:30WE ON THE MOONMelodka - hudební klub (Brno)
19:30THE TROUBLENOTES , COMBINELA FABRIKA (Praha 7 - Holešovice) podrobnosti
19:30Shahab Tolouie & band - SHAHAB TOLOUIE (IRN), REINDL TOMÁŠ, Urbanec Jan, Vychytil TomasRoyal (Praha 2) podrobnosti
20:00NATURALHudební klub Palmovka - Country club Rikatádo (Praha 8 - Libeň)
20:00MŇÁGA A ŽĎORPKOFOLA MUSIC CLUB (Krnov)
20:00Malignant Tumour, ROTTEN SOUNDBARRAK music club (Moravská Ostrava) podrobnosti
20:00I like You Hysteric, LUNO acousticDIVADLO POD LAMPOU (Plzeň)
20:00TLUSTÁ BERTA, TOTÁLNÍ NASAZENÍ, DeratizéřiROCK CAFÉ (Praha 1) podrobnosti
20:00SCHMITZER JIŘÍJAZZ CLUB Teplice (Teplice) podrobnosti
20:00VltavaKULTURNÍ ZAŘÍZENÍ MĚSTA VALAŠSKÉHO MEZIŘÍČÍ M - KLUB (Valašské Meziříčí) podrobnosti
20:00Olats OtesocMALOSTRANSKÁ BESEDA (Praha 1) podrobnosti
20:00Sights, Look across the riverBROOKLYN ROCK CLUB (Brno)
20:00FESTIVAL STUDENTSKÝCH KAPEL + koncert - Poletíme?FLÉDA (Brno)
20:00Zrní, KIESLOWSKIKC LaRitma (Aš - Cheb) podrobnosti
20:00 Huménečko křest CD + Ivan Mládek & Banjo Band - BANJO BAND + IVAN MLÁDEK, HuménečkoKulturní dům (Veselí nad Moravou) podrobnosti
20:00UDG, Xindl XL-klub (ABC klub) (Pardubice I )
20:00ŠVIHADLO - LOKET HRAD - ŠVIHADLOHrad Loket (LOKET) podrobnosti
20:30MARTA KLOUČKOVÁ JAZZ PROJECTJAZZBOAT (Praha 1)
20:30GUNS N´ROSES tribute Slovakia (SK)Metro Music Bar (Brno) podrobnosti
20:30Live underground - StraposféraChapeau Rouge (Praha 1)
21:00Miriam Bayle´s Scat Phenomenon U MALÉHO GLENA (Praha 1)
21:00CHORÉ VZŤAHY, Nekonečná stanica(SK) , All the animals(DE)Jazz club U Staré paní (Praha 1) podrobnosti
21:00LUCIE revivalHOUSE OF BLUES (Plzeň)
21:00 PROFESSOR VAGON (Praha 1)
21:00BORONŽLUTÝ PES Pardubice (Pardubice)
21:00ŠAVLE MEČE ORCHESTRAJAZZ REPUBLIC (Praha 1 - Staré Město) podrobnosti

1-60 (8233)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.