muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat koncerty
Kalendář
Přidat koncert
Nenašli jste v naší databázi blížící se koncert vaší kapely nebo koncert chystaný ve vašem klubu? Dejte o něm fanouškům vědět! (>> více)
 
koncerty

1-60 (71)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


02.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ShadeS @ Café na půl cestyCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
20:00Fat Bat + Insignie + Dead Daniels - FAT BATRock Club Prdel (Beroun) podrobnosti


06.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Los QuemadosKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


08.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00HSongHudební klub Top Ten Rock (Dvůr Králové n/L) podrobnosti


09.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
14:00VILEM2 na Máslovické šlápotě 2022 - . VILEM2 .Máslovická šlápota 2022 (Máslovice) podrobnosti
20:00Jessica May a Café BaretHudební klub Top Ten Rock (Dvůr Králové n/L) podrobnosti


10.04. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Hubnutí řízené počítačem + Space Shuttle (D) + SfinXvšetulyCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


12.04. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ABRAXASKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


14.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Nonsen + SundrinkerV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
21:00Klasika ve Vagónu - LED ZEPPELIN REVIVAL , Rock AutomatMusic Club Vagon (praha)


15.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
Rockový večírek - 9.Planeta, Prominent BastardsKladívko (Ústí nad Labem) podrobnosti
19:30Večírek na Rádiu - NEKECEJ, Mimo záznam, Ruined FloorRádio (Most) podrobnosti
19:30Adept blues bandHudební klub Top Ten Rock (Dvůr Králové n/L) podrobnosti


20.04. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30NEKECEJ A NEGATIV NA KAMINĚ - NEKECEJKaminaboat (Praha) podrobnosti
19:30JAZZ JAM: Fošqa + ŠomCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


21.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Miroslav Paleček - Písně domova - pocta Jaroslavu Seifertovi - PALEČEK MIROSLAVKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti
19:00Hugo a já + Fanda Holý + Pavla Šefrnová / V. kolonaV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti
19:30VLADIVOJNA LA CHIA, Terezie KovalováKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00Dooušek v Kafaře - DooušekKafara (Brno) podrobnosti


22.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00maneki echo® // whydie?+SoyreCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


23.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30A BASTA!KLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
21:00Iron Made In - Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti


28.04. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Vernisáž - PAVEL ŠILHAVÝ, Stanislav Domjen a kapela V pozadí , Marek Loukotka, Karel Bešťák, PAVEL KřížU lávky (Praha) podrobnosti
19:00NATURALGalerie Kamzík (Praha)
19:30Procházka turnovým hájem - EVA TURNOVÁ & Tomáš HradilKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
19:30Koncert: Projekt B3Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
19:30Pondělní ráno a Chapadla v V. koloněV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


29.04. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Country večer - PAVEL ŠILHAVÝ, Stanislav Domjen a kapela V pozadí , Marek Loukotka, Karel Bešťák, PAVEL KřížSportklub (Klecany) podrobnosti
19:30KH Band & SCHOOL DAYSKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti


30.04. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
13:301. CAFÉ OPEN AIR 2022Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
18:00Čarodějnická zábava - NATURALLetiště (Teplice)


05.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30FISH FLESH FIELD & Henry $, Přetlak věkuKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)


06.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Symfonic metal blast - Rosa Nocturnam13 rock & pub (Brno) podrobnosti
20:00NATURALKulturní dům (Kejžlice) podrobnosti


07.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Fat Bat + Carpatia Castle + Rimortis - FAT BATKulisárna u divadla (Chomutov)
19:00Poslední ležHudební klub Top Ten Rock (Dvůr Králové n/L) podrobnosti
19:00Tajné slunce - Tajné slunceHudební klub Top Ten Rock (Dvůr Králové n/L) podrobnosti


10.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Křest alba Zbytečný luxus (10.5. v Potrvá) - Zbytečný luxusKavárna Potrvá (Praha 6) podrobnosti


11.05. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:30Rainbow GOSPELCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti
19:00Radůza - Radůza s kapelouKULTURNÍ CENTRUM "12" (Praha 4) podrobnosti


12.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Dorota Barová TrioKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)


14.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00Rocková zábava - Big RockU Petrů (Praha) podrobnosti


19.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ALGAES (dark violoncello) + ŠTIKENZEN (folk punk)Café Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


20.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00Creedence Revival CzechHudební klub Top Ten Rock (Dvůr Králové n/L) podrobnosti
21:00Iron Maiden All Night - Iron Maiden Revival Praha Music Club Vagon (praha) podrobnosti


21.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
18:00Rocková zábava v LipovéRocková zábava v Lipové podrobnosti


26.05. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:00koncert JazzdeathV. Kolona (Praha 8 - Bohnice) podrobnosti


27.05. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30ZrníKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)


28.05. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Emíčko na Půlce: Zmar & NulajednanulanulaCafé Na půl cesty (Praha 4) podrobnosti


31.05. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30Keltské písně - Velmi malý komorní orchestr Varvary DivišovéKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary)


03.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00NATURALNA SLAMNÍKU (Praha 6) podrobnosti


04.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
21:00PRELUDIUMMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


05.06. (Ne)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00ZAHAJOVACÍ KONCERT / Beethoven / DvořákMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


06.06. (Po)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00MESSIAEN / SKRJABINMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


07.06. (Út)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00DVOŘÁK / CHOPIN / MOZARTMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


08.06. (St)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00MENDELSSOHN / FRANCKMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


09.06. (Čt)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
19:30The Primitives GroupKLUB PADEREWSKI - Scéna Husovka (Karlovy Vary) podrobnosti
20:00MYSTÉRIA / BIBER / DUSAPINMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


10.06. (Pá)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
20:00IN FUTURUM / Kopelent / Schulhoff / Zouhar / Mozart / KleinMezinárodní hudební festival Kutná Hora (Kutná Hora) podrobnosti


11.06. (So)

čas
akce - účinkující
klub (místo)
17:10NATURALKulturní centrum (Duchcov) podrobnosti

1-60 (71)  na začátek posounout vzad předešlé 1 2 další posounout vpřed na konec

 


 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.