muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
interpret

HEŘMÁNKOVÁ Štěpánka

Pěvci (canto)
URL:
web: oficiální stránky
 

biografie
Štěpánka Heřmánková se narodila v Praze v muzikantské rodině. Již v dětství se věnovala zpěvu v Kühnově dětském sboru a hře na klavír v LŠU v Čakovicích. V roce 1993 vykonala přijímací zkoušky na Konzervatoř v Praze, kterou absolvovala v roce 1999. Ve studiu zpěvu dodnes pokračuje u prof.Evy Zikmundové.
Již během studia na konzervatoři se začala věnovat pedagogické činnosti v ZUŠ M.Podvalové v Čakovicích, kde dodnes vyučuje sólový a sborový zpěv. V roce 2003 založila komorní smíšený sbor Gaudium Cantorum. Hlavní náplní této zpěvačky je však koncertní a divadelní činnost. Je stálým hostem divadla J.K.Tyla v Plzni, hostovala v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích, v ND Praha. Pravidelně spolupracuje s různými komorními a symfonickými orchestry ( Severočeská filharmonie Teplice, Filharmonie Hradec Králové, Západočeský symf .orchestr Mariánské lázně, Karlovarský symf. orchestr, komorní smyčcový soubor Consortium Pragense, Thuri ensemble a další.) a sbory, se kterými se účastní koncertů a hudebních festivalů u nás i v zahraničí, pravidelně je zvána např. do Německa a Holandska.
Mimo to se také podílí na natáčení zpívaných rolí v dabingu (Princ egyptský, Shrek,
Popelka aj.).


 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.