přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Iceland

folk / folkrock / rock / poprock, Praha (Hlavní město Praha)
URL:
web: facebook instagram bandzone
 

sestava
Jindřich Dohnal - zpěv, kytara
Jana Marková - zpěv, housle
Eva Kamenčáková - flétna, zpěv
Michaela Stehlíková - violoncello
Jaromír Morys - kytara
Ivan Čermák - baskytara
Martina Muselová - bicí

Kapela Iceland vznikla v roce 2017 a hraje své vlastní písničky, které jsou o životě, o snech, o lidech, o tom, co je dnes aktuální. Hudba je něčím krásným, vyjadřujícím lásku, radost, vášeň, krásu, porozumění, ale také zamyšlením nad vším, co nás trápí a někdy nám pomůže překonat i těžké okamžiky, a tak chceme to nejlepší z nás Vám předat.

biografie
Jsme nově vzniklá kapela, která hraje své vlastní písničky ve složení Jindřich Dohnal (zpěv, kytara), Ivan Čermák (baskytara, klávesy), Jana Marková (zpěv), Eva Kamenčáková (flétna, zpěv), Michaela Stehlíková (violoncello), Jaromír Morys (kytara) a Martina Muselová (bicí).

Naše písničky jsou o životě, o snech, o lidech, o tom, co je dnes aktuální. Hudba je něčím krásným, vyjadřujícím lásku, radost, vášeň, krásu, porozumění, ale také zamyšlením nad vším, co nás trápí a někdy nám pomůže překonat i těžké okamžiky, a tak chceme to nejlepší z nás Vám předat.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

Iceland

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.