muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Ion at an

kytara el., kytara ac., baskytara, bicí, keyboards, zpěv, klavír, piano
alternativa / metal / underground, Kladno (Středočeský kraj)
URL:
web: facebook youtube bandzone
 

biografie
Ion at an je (byl) one-man projekt Jonatana Kalety, který v roce 2006 dokončil CD s názvem Tears of Repentance. V časopisech a na hudebních serverech vyšly recenze, které jej hodnotily velice pozitivně, v létě 2007 se byl Jonatan v pořadu Madhouse na Óčku, kde představil domácí videoklip k songu Totally Useless, na kompilaci časopisu Filter vyšla píseň V Lisu rozpolcenosti. Filmová a televizní společnost VISTAFILM s.r.o. natočila klip k Nesmrtelnosti duše.
Během roku 2007 se spojil s dalšími muzikanty a vytvořili dočasnou live skupinu Ion at an, která odehrála několik koncertů. Během roku 2008 Jonatan koncertoval s členy bývalých 5th April a Petrem Wagnerem z Goro (nyní Safenat Paneach). Na začátku roku 2009 ukončili společnou činnost, aby na začátku roku 2011 vystoupil Jonatan s téměř původní live formací na benefičním koncertě Wake up Chi Cheng, kde společně zahráli písně z alba Tears of Repentance.
V roce 2013 vydala kapela opět v obměněném složení (Jarin, Roman + Aleš ex-Composed, Ondra - Inventa Storca) album ANUPO, které odráželo stav, ve kterém se kapela nacházela v letech 2012/2013, kdy se nevědělo, jestli je to jen projekt, nebo kapela, a všichni hráli na všechny nástroje. Hledala se společná cesta, řeč. Letos přichází Ion at an s novinkou V čase, která je pojata více či méně nihilisticky a je pořízena vlastním úsilím kapely. Jen o finální mix a mastering se postaral Zděněk Šikýř ve Studiu Hostivař a na obalu spolupracoval mladý indonéský ilustrátor Sin Vikernes. Už před vydáním na Bandzone.cz uveřejnili lyric video k songu Součástí, který pomocí stop motion efektu vyrobila kapela v průběhu jednoho podvečera při nahrávání.
Momentálně pracují na realizaci videoklipu KZTL, který podtrhne celý koncept EP.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 10       celkem hodnoceno: 2x
galerie

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 1

mara  v lisu rozpolcenosti

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.