muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Hamřík Zdeněk

kytara ac., zpěv
folk, Mohelnice (Olomoucký kraj)
URL:
web: oficiální stránky
 

biografie
Zdeněk Hamřík (*3.5.1982)
Mohelnický folkový písničkář a kytarista, který se na české hudební scéně pohybuje od roku 1998. Je žákem vynikajícího kytaristy Miloše Dvořáčka. Několik let vystupoval společně s klavíristou a percussistou Pavlem Kunčarem, s nímž v roce 2006 natočil své první demo CD. Dlouhodobě spolupracuje s písničkářem Petrem Rímským, u kterého absolvoval v roce 2004 kytarovou školu. Na její organizaci se od roku 2006 podílí a vyučuje zde hru na akustickou kytaru. V roce 2006 natočil ve spolupráci s TV Óčko klip ke své písni Vlaštovky.
Zdeněk Hamřík se v roce 2009 stal vítězem Národního kola festivalu Porta v Řevnicích u Prahy, vystupoval na řadě festivalů i jednotlivých koncertů, v roce 2003 vystoupil jako host na jarním turné Věry Martinové. V letech 2002 - 2004 se podílel na organizaci festivalu Mohelnický dostavník. Byl hostem pořadů Českého rozhlasu Olomouc (Živě, Větrník), rádia Proglas (Jak se vám líbí) či TV Óčko (silvestrovský Hydepark). Je organizátorem olomouckého hudebního festivalu „Píšu písničky. A ty?“.
Zdeněk Hamřík je absolventem oboru Rekreologie na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci, kde v současnosti studuje interní doktorský program.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

Zdeněk Hamřík

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.