přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
Kalendář
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené
Přidat festival
Pořádáte festival, který není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte jeho profil. (>> více)
 
festival

O2 SÁZAVAFEST 2009

koná se 9. ročník
29.7.2009 - 1.8.2009
URL:
web: oficiální stránky další stránky
 

místo konání

místo konání: KÁCOV (Středočeský kraj)
prostranství konání: Areál Malá Strana

vyhledej spojení / zobraz na mapě

vstupné

vstupné: viz aktuální informace na www.sazavafest.cz
předprodej: Ticketpro

parkování/stanování

parkování: neuvedeno
stanování: neuvedeno

žánry

žánry: electro & dance, multižánrový, jazz & blues, rock & pop


návštěvnost

začátky koncertů: Viz line-up na www.sazavafest.cz

bližší charakteristika akce: Největší multižánrovýa multikulturní festival v Česku

 
program
datum čas
stage
akce - účinkující
rozbalit    zobrazit program na 29.7.2009
15:00ZÁMEKPONTIAC podrobnosti
16:00ZÁMEKFAUX PAS
18:00ZÁMEKL.O.S
19:00ZÁMEKLUCA BRASI
20:00ZÁMEKThe Slots
21:00ZÁMEKKEKS
rozbalit    zobrazit program na 30.7.2009
13:201/ BIG MUSIC TENTLASPILKA podrobnosti
15:201/ BIG MUSIC TENTVOLANT
16:301/ BIG MUSIC TENTPLEXIS
17:401/ BIG MUSIC TENTKRUCIPÜSK
19:101/ BIG MUSIC TENT
20:201/ BIG MUSIC TENTVISACÍ ZÁMEK
21:401/ BIG MUSIC TENTNEW YORK SKAJAZZ ANSEMBLE (US)
23:001/ BIG MUSIC TENTSKYLINE
00:101/ BIG MUSIC TENTLE PNEUMATIQ
12:002/ BALBÍNKACAROLINE
13:002/ BALBÍNKACrossband
14:002/ BALBÍNKAKOUBEK VÁCLAV
15:002/ BALBÍNKAJAN SPÁLENÝ
16:002/ BALBÍNKAPOST-IT
17:002/ BALBÍNKA100°C
18:002/ BALBÍNKATOTÁLNÍ NASAZENÍ
19:002/ BALBÍNKAAPPLE JUICE
20:002/ BALBÍNKAMIDI LIDI
21:002/ BALBÍNKABEK OFIS
22:002/ BALBÍNKAPsí vojáci
23:002/ BALBÍNKASCHODIŠTĚ
00:002/ BALBÍNKAXindl X
01:002/ BALBÍNKAŠTĚPÁN KOJAN
15:303/ ZÁMEKCHIMĚRA
17:003/ ZÁMEKJARRET
18:003/ ZÁMEKNIL
19:003/ ZÁMEKŽAMBOŠI
20:003/ ZÁMEKLesní zvěř
21:003/ ZÁMEKVÁCLAVEK VLADIMÍR
rozbalit    zobrazit program na 31.7.2009
12:351/ O2 MAIN STAGEKEKS podrobnosti
14:201/ O2 MAIN STAGEČERNOCHOVÁ TEREZA
16:001/ O2 MAIN STAGE SLÁVEK JANDA - BEST OF
17:401/ O2 MAIN STAGEUDG
19:301/ O2 MAIN STAGEFREAK POWER (UK)
21:301/ O2 MAIN STAGEMONKEY BUSINESS
23:301/ O2 MAIN STAGEMOBY (US)
01:401/ O2 MAIN STAGESPEED CARAVAN (FR)
03:201/ O2 MAIN STAGESOUTHPAW
11:402/ HP PAVILION STAGEThe Slots
15:102/ HP PAVILION STAGENOID
16:502/ HP PAVILION STAGESUNSHINE
18:302/ HP PAVILION STAGEFILIPOVÁ LENKA
20:302/ HP PAVILION STAGEDAN BÁRTA & ILLUSTRATOSPHERE
22:302/ HP PAVILION STAGEWOHNOUT
00:402/ HP PAVILION STAGEJ.A.R.
02:302/ HP PAVILION STAGEPOLEMIC (SK)
14:203/ BIG MUSIC TENTNAVIGATORS
15:403/ BIG MUSIC TENTBLUE EFFECT & RADIM HLADÍK
16:503/ BIG MUSIC TENTSANTY Y SU MARABÚ
18:003/ BIG MUSIC TENTVEC (SK)
18:003/ BIG MUSIC TENTZVERINA (SK)
19:003/ BIG MUSIC TENTPSH
20:203/ BIG MUSIC TENTINDY & WICH
20:203/ BIG MUSIC TENTLA4
21:503/ BIG MUSIC TENTVladimir 518
21:503/ BIG MUSIC TENTHugo Toxxx
23:103/ BIG MUSIC TENTORIKOULE
00:303/ BIG MUSIC TENTDJ FABIO (UK)
02:003/ BIG MUSIC TENTGROOVERIDER (UK)
03:303/ BIG MUSIC TENTDJ SUKI
03:303/ BIG MUSIC TENTDJ Pixie
12:004/ BALBÍNKAPOJTÍN
13:004/ BALBÍNKAx-left to die
14:004/ BALBÍNKAPONOŽKY PANA SEMTAMŤUKA
15:004/ BALBÍNKAeggnoise
16:004/ BALBÍNKAFast Food Orchestra
17:004/ BALBÍNKATŘEŠŇÁK VLASTIMIL
18:004/ BALBÍNKAKOUBKOVÁ JANA
19:004/ BALBÍNKARAK Štěpán, Prof.
20:004/ BALBÍNKAHONZA HOMOLA
21:004/ BALBÍNKAHLADÍK RADIM
21:004/ BALBÍNKAMIŠÍK VLADIMÍR
22:004/ BALBÍNKAXavier Baumaxa
23:004/ BALBÍNKAXIII.Století
00:004/ BALBÍNKASilent Stream Of Godless Elegy
01:004/ BALBÍNKACARTONNAGE
02:004/ BALBÍNKALakeside X
03:004/ BALBÍNKALove Gangsters
15:005/ ZÁMEKDUSILOVÁ LENKA
15:005/ ZÁMEKETERNAL SEEKERS
15:005/ ZÁMEKILONA STRYOVÁ
17:005/ ZÁMEKAFRODISIAK
18:005/ ZÁMEK
19:005/ ZÁMEKJANANAS
20:005/ ZÁMEK
21:005/ ZÁMEKTHE ROADS (CZ/UK)
rozbalit    zobrazit program na 1.8.2009
13:101/ O2 MAIN STAGEEDDIE STOILOW podrobnosti
14:501/ O2 MAIN STAGEMŇÁGA A ŽĎORP
16:251/ O2 MAIN STAGEKURTIZÁNY Z 25. AVENUE
18:101/ O2 MAIN STAGESTO ZVÍŘAT
20:001/ O2 MAIN STAGEFARNA EWA
22:001/ O2 MAIN STAGEMarta Jandová & DIE HAPPY (CZ/DE)
00:001/ O2 MAIN STAGEJIMMY SOMMERVILLE (UK)
02:001/ O2 MAIN STAGEGAIA MESIAH
11:052/ HP PAVILION STAGEVOTCHI
14:002/ HP PAVILION STAGEREZEK PETR
15:402/ HP PAVILION STAGEGREEN FROG FEET (DE)
17:202/ HP PAVILION STAGEXANDRIA (DE)
19:002/ HP PAVILION STAGESTŘIHAVKA KAMIL
21:002/ HP PAVILION STAGECHINASKI
23:002/ HP PAVILION STAGESUPPORT LESBIENS
01:002/ HP PAVILION STAGETHE GATHERING (NL)
03:002/ HP PAVILION STAGEKILLERDOLL (NL)
12:003/ BIG MUSIC TENTLETY MIMO
14:203/ BIG MUSIC TENTCLOU
15:303/ BIG MUSIC TENTZTRACENÝ Marek
16:403/ BIG MUSIC TENTKava Kava (UK)
17:503/ BIG MUSIC TENTRYBIČKY 48
19:003/ BIG MUSIC TENTMICHAL HORÁČEK - KUDYKAM
20:103/ BIG MUSIC TENTŠVIHADLO
21:303/ BIG MUSIC TENTUNITED FLAVOUR
22:503/ BIG MUSIC TENTTHE KITCHENETTES (CH)
00:153/ BIG MUSIC TENTOHM SQUARE
01:303/ BIG MUSIC TENTMatt Hardwick (UK)
03:303/ BIG MUSIC TENTDJ AIRTO
05:003/ BIG MUSIC TENTBON FINIX
05:553/ BIG MUSIC TENTMarwin Shamma
12:004/ BALBÍNKAŠteflíčková Jana
13:004/ BALBÍNKAZTRACENÁ EXISTENCE
14:004/ BALBÍNKAPavel Jakub RYBA
15:004/ BALBÍNKAOOZ Orchestra
16:004/ BALBÍNKASCHMITZER JIŘÍ
17:004/ BALBÍNKAMICHAL VIEWEGH a P.J. RYBA
18:004/ BALBÍNKALIPA PETER
19:004/ BALBÍNKAunplugged READY KIRKEN
20:004/ BALBÍNKABAD ASS HONKIES
21:004/ BALBÍNKACOSMONAUTIX
22:004/ BALBÍNKAThe Chancers
23:004/ BALBÍNKASunflower Caravan
00:004/ BALBÍNKAGerda Blank (NZ)
01:004/ BALBÍNKAIVAN HLAS trio
02:004/ BALBÍNKAStrašidelný elektrik band
15:005/ ZÁMEKAlef Zero
16:155/ ZÁMEK+ 11:50 Main Stage Hromosvod
17:305/ ZÁMEKNahoře Pes
18:455/ ZÁMEKPavel Houfek Band
20:005/ ZÁMEKSWEEPER
 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

O2 Sázavafest


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.