muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
Kalendář
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené
Přidat festival
Pořádáte festival, který není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte jeho profil. (>> více)
 
festival

BENÁTSKÁ NOC 2009

hudební festival, koná se 17. ročník
24.7.2009 - 26.7.2009
URL:
web: oficiální stránky
headline: EPICA (NL), Edge of Sanity (NL), GUANO APES (DE), TARJA TURUNEN (FIN), Midge Ure (UK), PARADISE LOST (UK), Symphonity (DE)
 

místo konání

místo konání: MALÁ SKÁLA (Královéhradecký kraj)
prostranství konání: Open Air

vyhledej spojení / zobraz na mapě

vstupné

předprodej: Ticketstream

parkování/stanování

parkování: neuvedeno
stanování: neuvedeno

žánry

žánry: rock & pop

podrobnosti:
telefon: 483392515, 602410611

 
program
datum čas
stage
akce - účinkující
rozbalit    zobrazit program na 24.7.2009
13:001/ Black StageGANG-ALA-BASTA podrobnosti
14:001/ Black Stage
15:001/ Black StageZTRACENÝ Marek
16:001/ Black StageArzén
17:001/ Black StageDOGA
18:101/ Black Stagevypsaná fiXa
19:301/ Black StageČECHOMOR
21:001/ Black StageDIVOKEJ BILL
22:301/ Black StageTARJA TURUNEN (FIN)
00:201/ Black StagePARADISE LOST (UK)
01:401/ Black StageVÍTKOVO KVARTETO
12:152/ Green StageBOA
13:002/ Green StageHromosvod
13:502/ Green StageHouba
14:502/ Green StageVETROPLACH (SK)
15:502/ Green StagePROHRÁLA V KARTÁCH
16:502/ Green StagePETR BENDE
17:502/ Green StageMonika Agrebi & AGREBI´S
18:502/ Green StageF.R. Čech & Band
20:102/ Green StageWOHNOUT
21:502/ Green StageJ.A.R.
23:102/ Green StageWalda Gang a Vláďa Šafránek
00:302/ Green StageCLOU
12:303/ Wingwam StageSvrab
13:303/ Wingwam StageZdvořilý Woody
14:303/ Wingwam StageDOGMA ART
15:303/ Wingwam StageTOTÁLNÍ NASAZENÍ
16:303/ Wingwam Stage
17:303/ Wingwam StageSPS
18:303/ Wingwam StageLEGENDY SE VRACÍ
19:403/ Wingwam StageMetalinda (SK)
20:503/ Wingwam StageVISACÍ ZÁMEK
22:003/ Wingwam StageCITRON
23:103/ Wingwam StageKRUCIPÜSK
00:203/ Wingwam StageTHE.SWITCH
00:403/ Wingwam StagePARADEMARCHE
01:303/ Wingwam StageDemaja
14:004/ Coca-Cola StageLet´s Blues
15:304/ Coca-Cola StageLuboš Odháněl & W.I.X
17:004/ Coca-Cola StageDEBUSTROL
18:304/ Coca-Cola StageTÖRR
21:004/ Coca-Cola StageHARLEJ
22:154/ Coca-Cola StageDE BILL HEADS
23:304/ Coca-Cola StageOUTCRY
00:454/ Coca-Cola StageV.A.R.
rozbalit    zobrazit program na 25.7.2009
13:101/ Black StageBEK OFIS podrobnosti
14:001/ Black StageNightwork
14:551/ Black StageTaktici
15:451/ Black StageKatarína Knechtová (SK)
16:451/ Black StageANNA K.
18:051/ Black StageSTŘIHAVKA KAMIL
19:151/ Black StageLANGEROVÁ ANETA
20:351/ Black StageCHINASKI
22:151/ Black StageGUANO APES (DE)
00:001/ Black StageMidge Ure (UK)
01:201/ Black StageDESmod (SK)
02:201/ Black StageSeason Crack
12:002/ Green StageMorrior
13:002/ Green StageHENYCH PETR & G-bod
14:002/ Green StageSTREETMACHINE
15:002/ Green StageZóna A (SK)
16:002/ Green StageČOK VILÉM & BY PASS
17:002/ Green StageEAGLEHEART
18:002/ Green StageMILOŠ DODO DOLEŽAL Band
19:002/ Green StageSeven
20:002/ Green StageŠKWOR
21:002/ Green StageEPICA (NL)
22:202/ Green StageGAIA MESIAH
23:302/ Green StageALEŠ BRICHTA BAND
00:402/ Green StageSymphonity (DE)
01:402/ Green StageX-CORE
12:003/ Wingwam StageVETROL
12:553/ Wingwam StagePunk Floid
13:503/ Wingwam StageProuza
14:453/ Wingwam StageHyperion
15:403/ Wingwam StageHELENINE OČI (SK)
16:403/ Wingwam StageSKA2TONICS (SK)
17:403/ Wingwam StageKOMUNÁLNÍ ODPAD
18:403/ Wingwam StageE!E
19:403/ Wingwam StageDOCTOR P.P.
20:403/ Wingwam StageN.V.Ú.
21:403/ Wingwam StageEdge of Sanity (NL)
22:353/ Wingwam StageMorčata na útěku
23:403/ Wingwam StageKURTIZÁNY Z 25. AVENUE
14:004/ Coca-Cola StageKRLEŠ
15:304/ Coca-Cola StageZrní
17:004/ Coca-Cola StageUDG
18:304/ Coca-Cola Stage100°C
19:454/ Coca-Cola StageLETY MIMO
21:004/ Coca-Cola StageSOUTHPAW
22:154/ Coca-Cola StageTHE CELL
23:304/ Coca-Cola StagePUMPA
00:454/ Coca-Cola StageSilent Session
rozbalit    zobrazit program na 26.7.2009
12:001/ Black StageFATE MAGAZINE
12:501/ Black StageAMIRI ALI
13:401/ Black StageBOKOMARA
13:401/ Black StageUrbánková Naďa
14:301/ Black StageSPÁLENÝ PETR
15:301/ Black StageLEDECKÝ JANEK
16:301/ Black StageMEDVĚD 009
17:201/ Black StageSUNSHINE
19:301/ Black StageMŇÁGA A ŽĎORP
19:401/ Black StageSUPPORT LESBIENS
21:001/ Black StageNo name (SK)
12:002/ Green StageDymytry
13:002/ Green StageHush
14:002/ Green StageThe Lamas
15:002/ Green StageTOMÁŠ KLUS
16:002/ Green StageThe Neoromantix
17:002/ Green StageMETROPOLIS (SK)
18:202/ Green StageSKYLINE
19:402/ Green StageIMT Smile (SK)
 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.