muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyX-Press 2 a Kosheen doplňují soupisku headlinerů Semtex Culture

29.7.2008 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Semtex Culture 2008

Semtex Culture 2008

V Mariánském údolí na východním okraji Brna se 30. srpna uskuteční pátý ročník festivalu Semtex Culture. I letos jeho pořadatelé chystají tři žánrové scény a k tomu navrch hlavní koncertní pódium.

Coby headliner byl už před časem avizován jamajský dancehallový zpěvák Shaggy, k němuž nyní do soupisky přibyla dvojice britských elektronických projektů.
Prvním z nich jsou staří známí Kosheen, kteří se na Semtex Culture vrátí po dvou letech, a druhým houseová trojice X-Press 2, jež má na kontě vedle několika DJs kompilací a singlů dvě alba: z roku 2001 pocházející Muzikizum (obsahující jejich největší hit Lazy s hostujícím Davidem Byrnem z Talking Heads) a předloni vydané Makeshift Feelgood.

Z domácích skupin se na festivalu představí Skyline v čele s novou zpěvačkou Markou Rybin, United Flavour spolu s hostujícími Big Famili, Clou, Love Gangsters, hip-hopové party PIO Squad, BPM, IdeaFatte a Illuzionists. Chybět nebudou ani slovenští hosté Kontrafakt a Moja reč s živou kapelou Komplot.

Za gramofony se potom vystřídá hned několik DJských hostů z Velké Británie. Vystoupí zde drum’n’bassová čtveřice Bad Company, sólový set odehraje její člen D-Bridge, dále se představí Silent Witness, kterého uvítají milovníci industriálních a techno motivů zfúzovaných s breakbeatem, dvojice Chase & Status a DJane Storm.
Zkrátka nepřijdou ani příznivci techna a jemu spřízněných žánrů. Své sety pro ně odehrají Němec Thomas Schumacher, Ital Gaetano Parisio, Belgičan C. J. Bolland či nizozemská DJka Miss Djax .

Vstupenky jsou k dostání v předprodejní síti Ticketpro za cenu 450 Kč (+ popl.), na místě potom budou stát 550 Kč.

Semtex Culture, Brno – Mariánské údolí, 29. 8. 08


Ať nejste zmateni...

Před časem byl v souvislosti s festivalem Semtex Culture zmiňován termín 29. srpna, který byl posléze o den posunut. „Předběžné datum konání letošního ročníku, které bylo stanoveno na 29.8 a jenž jsme zvolili kvůli původně plánovanému headlinerovi se nakonec posouvá na již 100% termín 30.8.2008, který bude reálný pro uskutečnění festivalu s aktuálně plánovaným programem,” vysvětlují pořadatelé.

Zároveň se oproti původním plánům snižuje cena vstupenky: „Je nám jasné, že na konci léta budete vyšťavení a po všech těch víkendech strávených na festivalech, mejdanech a pod širým nebem budete otáčet každou druhou korunu. Házíme tedy cenu vstupenek festivalu k ledu, a tak je až do konce srpna můžete nakupovat za 450 Kč v předprodeji.”
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/X-Press-2-a-Kosheen-doplnuji-soupisku-headlineru-festivalu-Semtex-Culture~29~cervenec~2008/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.