muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyWarren Suicide, Peha i Skyline na festivalu Strahov Open Air

1.10.2007 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

O2 Strahov Open Air 2007

O2 Strahov Open Air 2007

Jubilejní desátý ročník festivalu Strahov Open Air, pořádaného u příležitosti zahájení nového akademického roku, se uskuteční 10. října v areálu strahovských kolejí v Praze.

Na hlavním pódiu vystoupí skupiny Peha, Skyline, zpěvačka Anna K, písničkář Xavier Baumaxa, ale také dva zahraniční hosté: americká kytarovka Airfare a německá electro-clashová formace Warren Suicide.
Vedle toho bude hudební program probíhat opět i v přilehlých klubech 007, kde zahrají kapely Lakeside X, Tear a Bullerbyne, a 001, v němž vystoupí DJs Kaplick, Saku a Fráňa.

Doprovodný program pak bude mít podobu sportovních soutěží ve fotbale, basketbale a volejbale, do kterých se zájemci mohou přihlásit prostřednictvím webových stránek festivalu, ale i adrenalinových atrakcí.

Stejně jako v předchozích letech bude vstupné na festival volné.

O2 Strahov Open Air, Praha – koleje Strahov, 10. 10. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Warren-Suicide-Peha-i-Skyline-na-festivalu-Strahov-Open-Air~01~rijen~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.