muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyVyhrajte volné vstupy na festival České hrady.cz

9.7.2010 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Aneta Langerová

Aneta Langerová

foto: Aleš Suk/Sony BMG

Na hradě Točník na Berounsku dnes startuje další ročník putovního festivalu České hrady.cz. Během nadcházejících víkendů zavítá jako i v předchozí sezóně rovněž na Kunětickou horu, Švihov, Rožmberk a Bezděz. Ve druhé půlce prázdnin pak nově naváží Moravské hrady.cz, které se budou odehrávat na Bouzově, ve Veveří a v Hukvaldech. Jak pořadatelé podotýkají, projekt tak bude pokrývat celou republiku během celé festivalové sezóny.


Festival v rámci dvouměsíčního turné přivítá během osmi prázdninových víkendů odhadem celkem padesát tisíc návštěvníků, jimž organizátoři nabídnou hodinové koncerty předních tuzemských kapel a hudebních interpretů. V těsné blízkosti historických památek se na jednotlivých hradech vystřídají Kryštof, Monkey Business, Aneta Langerová, Bratři Ebenové, Vypsaná fixa, Wohnout, Support Lesbiens, Dan Bárta, Katarína Knechtová, Horkýže Slíže, Sto zvířat, Toxique, PSH, Tomáš Klus a Sunshine.

České hrady.cz:
09-10/07 Točník
16-17/07 Kunětická hora
23-24/07 Švihov
30-31/07 Rožmberk nad Vltavou
06-07/08 Bezděz

Moravské hrady.cz:
13-14/08 Bouzov
20-21/08 Veveří
27-28/08 Hukvaldy změna: Hradec nad Moravicí
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Vyhrajte-volne-vstupy-na-festival-Ceske-hradycz~09~cervenec~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.