muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyVýchodoslovenský Dobrý festival přiveze Skunk Anansie

3.3.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Skunk Anansie

Skunk Anansie

Zda je ten či onen festival dobrý, to nechť posoudí každý samostatně. Jisté ovšem je, že festival, který má slovo „Dobrý“ v názvu, představil jako svého letošního headlinera britské Skunk Anansie. Po loňské účasti nyní již zesnulého Garyho Moorea je to podruhé, co do svého programu zařazuje hvězdu ze zahraničí. Dobrý festival proběhne 2. a 3. července v areálu Delňa ve východoslovenském Prešově.

Crossoverová kapela v čele s živelnou zpěvačkou Skin loni oslavila svůj comeback novým albem Wonderlustre a koncertním turné, které zahrnulo třeba i český festival Rock for People. Od vystoupení na slovenském festivalu se dá čekat jak aktuální materiál, tak i staré známé kousky z 90. let.

Kromě Skunk Anansie na Dobrém festivalu dále vystoupí domácí kapely IMT Smile, Horkýže slíže, Chiki Liki Tu-a, Helenine oči, Komajota, Nocadeň nebo zpěvačka Katka Knechtová.

Do 1. dubna je možné zakoupit vstupenky za lidových 9,90 €.

Dobrý festival, Prešov (SK) – Delňa, 2. - 3. 7. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Vychodoslovensky-Dobry-festival-priveze-Skunk-Anansie~03~brezen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.