muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyTrutnov Open Air Festival hlásí Korn

11.4.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Korn

Korn

foto: EMI

Letošní ročník Trutnov Open Air Festivalu je netypický už v tom, že jej pořadatelé poprvé po dlouhých letech neavizují jako „poslední na Bojišti“. A také v tom, že prvního headlinera oznamují dříve, než bývalo zvykem. Čili? Dostavení na tradičním místě proběhne od 16. do 19. srpna a mezi jinými zahrají i Korn.

Americká nu-metalová kapela do Trutnova dorazí v rámci turné k aktuální desce The Path of Totality, která vyšla na sklonku minulého roku. Kapela na ní překvapila především tím, že se rozhodla zaexperimentovat s dubstepem, housem či drum’n’bassem a ke spolupráci si přizvala plejádu producentů v čele s opěvovaným Skrillexem.

„Jak znalí ví, častými návštěvníky festivalu, který vznikl na undergroundových základech v roce 1987, byli i náčelník Václav Havel a guru undergroundu Ivan Martin „Magor“ Jirous. Právě jim je letošní pětadvacátý rok festivalu věnován In Memoriam,“ doplňují pořadatelé přehlídky.

Vstupenky stojí při nákupu na dobírku přes festivalové stránky 980 Kč, od května pak mají být k dispozici i v běžných distribucích za 1080 Kč a na místě budou stát 1200 Kč.

Trutnov OAF, Trutnov – Bojiště, 16. – 19. 8. 12
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Trutnov-Open-Air-Festival-hlasi-Korn~11~duben~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.