muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyThe Game headlinerem nového festivalu Hip Hop Jam

27.4.2007 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

The Game

The Game

Zdá se, že s hip-hopovými festivaly se v letošním roce roztrhl pytel. Vedle zaběhlých akcí se na scéně objeví Hip Hop Allstars s Jazzmatazz, indoorový Triumph s Wu-Tang Clanem a také nově ohlášený Hip Hop Jam, na kterém se v roli hlavního headlinera představí rapper The Game.

„Konečně luxusní hip hop festival plný emocí,“ stojí v tiskové zprávě pořadatelů o akci, která proběhne 3. a 4. srpna na stále neupřesněném místě ve středních Čechách: „V tuto chvíli jsou v jednání celkem tři vyhovující lokality ve středočeském kraji a v průběhu května 2007 bude zveřejněno konkrétní místo konání festivalu.“

Rapper The Game vešel ve známost jako zakládající člen G-Unit, odkud ovšem odešel, zejména vzhledem ke sporům s 50 Centem. Ačkoliv G-Unit reprezentují scénu východu USA, sám The Game pochází z opačného konce kontinentu, z Los Angeles.
První sólové album The Documentary vydal začátkem roku 2005 a loni na podzim na něj navázal dvojkou Doctor's Advocate. Obě se vyšplhaly na první místo americké albové hitparády Billboard Chart.

Další americkou hvězdou festivalu bude David Banner, který se už od svých šestácti let věnuje producentské činnosti. Deset let na to byl členem dua Crooked Lettaz a od roku 2000 se věnuje zejména sólové dráze. Jeho druhá deska Mississippi z roku 2003 přitom byla první nahrávkou vydanou na labelu SRC Stevea Rifkinda, který jinak spolupracuje také s Wu-Tang Clanem, Akonem, nebo Pharoahe Monchem. V letošním roce Banner vydá své páté album Greatest Story Ever Told.

Z české a slovenské scény nebudou chybět PSH, Indy & Wich, Kontrafakt, Supercrooo, Pio Squad, H16, Vec a řada dalších.

Předprodej vstupenek na bude zahájena 2. května sítích Ticketstream a Ticketpro za cenu 550 Kč (+ popl.). V červnu se cena zvýší na 650 Kč, v srpnu na 700 Kč a konečná cena na místě bude činit 750 Kč.

T-Music Hip Hop Jam, Hradčany u Mimoně - letiště, 3. – 4. 8. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/The-Game-headlinerem-noveho-festivalu-Hip-Hop-Jam~27~duben~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.