muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalySerj Tankian, Massive Attack a 30 Seconds to Mars na rakouském Frequency festivalu

22.4.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Serj Tankian

Serj Tankian

Po čase se s novými přírustky svého line-upu hlásí rakouský Frequency festival, jehož jubilejní desátý ročník bude probíhat od 19. do 21. srpna v St. Pöltenu. Už před časem byli ohlášeni Muse, Billy Talent, La Roux, Skunk Anansie, The Specials, NOFX, Bad Religion, Portugal. The Man, Mumford & Sons nebo Die Toten Hosen, ke kterým teď přibývá bezmála dvacet dalších jmen.

V jejich čele stojí arménsko-americký zpěvák Serj Tankian, jinak známý coby frontman kapely System of a Down, britští trip-hopeři Massive Attack a američtí emo-rockeři 30 Seconds to Mars.

Se svým garážovým rockem dále vystoupí Black Rebel Motorcycle Club, nu-rave si s sebou přibalí Klaxons, experimentální pop přivezou formace Hot Chip a Yeasayer, z klasických kytarovek dojde na The Cribs a z elektroniky na Deadmau5e. Navrch se představí i zástupci německé scény, mezi nimiž nebudou chybět Madsen, Tocotronic nebo čtvrtstoletí fungující pop-rocková kapela Element of Crime.

Hudební objevy posledních měsíců budou oproti tomu zastoupeny elektronickými Delphic z Británie, kytarovkami General Fiasco ze Severního Irska a The Drums z New Yorku nebo dance-punkovými mladíčky Bang! Bang! Eche! z Nového Zélandu.

Aktuální cena vstupenek činí € 120, informace o možnostech předprodeje najdete na stránkách festivalu.

FM4 Frequency, St. Pölten (AT) – Green Park, 19. - 21. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Serj-Tankian-Massive-Attack-a-30-Seconds-to-Mars-na-rakouskem-Frequency-festivalu~22~duben~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.