muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyQ-Tip headlinerem Hip Hop Kempu

8.4.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Q-Tip

Q-Tip

Před několika týdny jsme informovali o prvních potvrzených účinkujících, kteří se mezi 19.a 21. srpnem předvedou na festivalu Hip Hop Kemp na letišti v Hradci Králové. Soupisku, které tehdy vévodil britský rapper Roots Manuva, Němec Samy Deluxe nebo allstars sestavy Grime Allstars, Boot Camp Clik a Rap History Berlin, teď rozšiřuje opět několik jmen včetně hlavního headlinera letošního ročníku.

Tím bude rapper Q-Tip z newyorského Queensu, který má za sebou více jak dvacetiletou, z toho více jak deset let trvající sólovou dráhu, během které stačil vydat tři desky. Oblíbený je také pro živé koncerty se svou jazzem ovlivněnou živou kapelou. Nadto je coby producent podepsán pod skladbami Nase, Mobb Deep, Whitney Houston, Janet Jackson nebo Mariah Carey.

Ze Spojenách států dorazí i Chali 2na, jinak frontman Jurassic 5, který poprvé do Česka přijede spolu s kapelou Breakestra, dále Block McCloud z Brooklyn Academy, Sage Francis a Freeway & Jake One.
Evropské zastoupení pak rozšiřuje jazz-hophopová dvojice La Melodia z Nizozemí, Antihelden z Německa nebo hned několik Poláků: O.S.T.R., Pezet/Malolat nebo Malpa.

Více o programu najdete v tiskové zprávě pořadatelů.

Vstupenky stojí do konce května 1000 Kč, poté se jejich cena bude postupně zvyšovat. Předprodej zajišťuje síť Eventim.

Hip Hop Kemp, Hradec Králové - letiště, 19. - 21. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Q-Tip-headlinerem-Hip-Hop-Kempu~08~duben~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.