muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyPředprodej na Rock for People 2012 startuje v úterý

16.10.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Rock for People

Rock for People

Pořadatelé festivalu Rock for People potvdili termín zahájení předprodeje vstupenek na příští ročník, který se uskuteční od 4. do 7. července na tradičním místě v areálu královéhradeckého letiště. Prostřednictvím festivalového e-shopu budou k mání od úterý 18. října za zaváděcích 1100 Kč.

Zvýhodněná cena bude platit pro prvních tisíc prodaných vstupenek. Ty navíc budou určeny na jméno a omezeny možností nákupu jediného kusu na jednu registraci. Fanouškům, kteří vyplní dotazník, pořadatelé navíc slibují stokorunovou slevu z ceny.

Zároveň Rock for People připravuje afterparty letošního ročníku, která proběhne 26. října v pražské Retro Music Hall. Pořadatelé lákají mimo jiné na vystoupení utajované "významné britské kapely, jíž jste měli možnost vidět na jednom z posledních ročníků RfP a která je synonymem pořádné party" a Staropramen zdarma.

Lístky na afterparty budou k dostání rovněž od úterka, přičemž ti, jenž se u vstupu prokáží identifikačním náramkem z letošního ročníku nebo si zároveň koupí i lístek na rok 2012, zaplatí 100 Kč, ostatní pak 200 Kč.

Rock for People afterparty, Praha - Retro Music Hall, 26. 10. 11
Rock for People, Hradec Králové - letiště, 4. - 7. 7. 11Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Predprodej-na-Rock-for-People-2012-startuje-v-utery~16~rijen~2011/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.