muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyNa České hrady.cz naváží Moravské hrady.cz, vyhrajte volné vstupy

3.8.2010 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Hrady.cz

Hrady.cz

foto: 4press

Po pětici dnes už tradičních zastávek putovního festivalu České hrady.cz přichází letos poprvé i jeho moravsko-slezská obdoba, Moravské hrady.cz. Během tří závěrečných prázdninových víkendů zavítá na hrad Bouzov na Olomoucku, na Veveří nedaleko Brna a na zámek v Hradci nad Moravicí na Opavsku (namísto původně oznámeného hradu Hukvaldy, pozn.).


V těsné blízkosti historických památek zahrají a na jednotlivých štacích se vystřídají Kryštof, Monkey Business, Aneta Langerová, Bratři Ebenové, Vypsaná fixa, Wohnout, Support Lesbiens, Dan Bárta, Katarína Knechtová, Horkýže Slíže, Sto zvířat, Toxique, PSH, Tomáš Klus nebo Sunshine.

Páteční půldenní program se často odehraje přímo v areálech jednotlivých hradů. V rámci celodenních sobotních programů bude festival probíhat na dvou hudebních scénách, které vyrostou sousedství jednotlivých památek.

Vstupenky jsou v předprodeji v síti Ticketstream za 170 Kč na páteční program 350 Kč na sobotní program. Na místě budou lístky stát 200 a 400 Kč.

Moravské hrady.cz:
13-14/08 Bouzov
20-21/08 Veveří
27-28/08 Hradec nad Moravicí
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Na-Ceske-hradycz-navazi-Moravske-hradycz-vyhrajte-volne-vstupy~03~srpen~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.