muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyLetošní Hip Hop Kemp vypukne už o příštím víkendu

14.8.2007 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Hip Hop Kemp 2007

Hip Hop Kemp 2007

Šestý ročník největšího středoevropského festivalu zaměřeného na hip-hopovou kulturu se hlásí o slovo. Královéhradecké letiště bude letošním Hip Hop Kempem žít od 24. do 26. srpna, tedy již o příštím víkendu.

S ohledem na natáčení nového materiálu se festivalu nezúčastní avizovaní Kanaďané Swollen Members, ale i tak fanoušci toužící po hvězdných zahraničních interpretech nepřijdou zkrátka.
Pozice hlavního headlinera festivalu připadla na amerického rappera Redmana, který jen letos stačil vydat dvě alba a další připravuje na příští rok. Krom něj se představí newyorské hardcore-rapové duo M.O.P., kalifornští Dilated Peoples, newyorské duo Heltah Skeltah, Black Milk, někdejší DJka a v současnosti již převážně rapperka Bahamada z Philadelphie, kterou doprovodí DJ Statik z Illvibe Collective, představí se i trio EMC, rovněž americký DJ Revolution, chicagské duo Kidz In The Hall, nebo zástupci české a slovenské scény jako PSH, Indy & Wich, Pio Squad, Vec, WWW, Tafrob, či Nironic s Wichem.

V rámci letošního Hip Hop Kempu se uskuteční rovněž DJský battle IDA, volně navazující na někdejší populární ITF. Přihlásit se může přihlásit jakýkoliv DJ, žijící na území České nebo Slovenské republiky, a to do 23. srpna. Soutěžit se bude ve dvou kategoriích, a to Technical Cathegory a Show Cathegory.

Vstupenky jsou k dostání v sítích Ticketstream, Ticketportal a Ticketpro.

Hip Hop Kemp, Hradec Králové – letiště, 24. – 26. 8. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Letosni-Hip-Hop-Kemp-vypukne-uz-o-pristim-vikendu~14~srpen~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.