muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyKašpárek v rohlíku zve na Kašpárkohraní – první ročník „dětského“ festivalu

11.6.2009 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Kašpárek v rohlíku

Kašpárek v rohlíku

foto: 4Press

První ročník dětského festivalu Kašpárkohraní proběhne v neděli 14. června v oboře Hvězda v Praze. Vstup na festival je zdarma a zahrnuje i volný vstup do stálé expozice letohrádku Hvězda.

Připraven bude koncert kapely Kryštof či The Tap Tap s Danem Bártou a Matějem Ruppertem; nejmladší návštěvníky jistě potěší koncert projektu Kašpárek v rohlíku s hosty Blankou Šrůmovou a Márdim a pražská premiéra divadelního představení Kašpárek v rohlíku 2 – Navždy aneb show must go on.

Návštěvníci festivalu budou mít příležitost zúčastnit se turnaje ve cvrnkání kuliček s hercem Jiřím Mádlem, zúčastnit fotbalového workshopu s trenérem Sparty Jaroslavem Vavříčkem, kurzu tenisové obratnosti či ragby. Vše doplní průvod obřích masek, sochařská dílna s atelierem Jaroslava Róny, keramická či kovářská dílna, nebo naučný program, který děti seznámí s udržováním a obnovou lesa.

Kašpárkohraní, Praha – obora Hvězda, 14. 5. 09
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Kasparek-v-rohliku-zve-na-Kasparkohrani-prvni-rocnik-detskeho-festivalu~11~cerven~2009/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.