muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyJubilejní desátý Sázavafest už o příštím víkendu

1.8.2010 | Autor: redakce | sekce: festivaloviny

Leningrad Cowboys

Leningrad Cowboys

Desáté jubileum letos oslaví festival Sázavafest, který proběhne od 5. do 7. srpna v Kácově. Mezi hlavní tahouny se zařadí finští rockoví kabaretiéři Leningrad Cowboys, američtí nu-metalisté Papa Roach, uznávaná balkánská dechovka Boban i Marko Markovic Orkestar ze Srbska, ale taky náš rodák Ivan Král, který bude v Česku koncertovat po bezmála čtyřech letech a předvede průřez svými sólovými alby i skladbami, které natočil ve spolupráci s Patti Smith nebo Iggy Popem.

Mezi dalšími hosty Sázavafestu budou britští "akustičtí anarchisté" z kapely Chumbawamba, americká crossoverová kapela Dog Eat Dog, ruští folk-punkeři Cosmonautix, španělská reggae skupina Che Sudaka nebo francouzský skladatel a klavírista Maxence Cyrin.

Z domácí scény stojí za vyzdvihnutí namátkou zpěvačky Marta Kubišová a Věra Bílá, projekt Kudykam Michala Horáčka nebo klávesista Michal Dvořák s houslistou Jaroslavem Svěceným a jejich projektem Vivaldiano.

Vstupenky jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketstream za 900 Kč (+ popl.), na místě potom za 1200 Kč.

Sázavafest, Kácov, 5. – 7. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Jubilejni-desaty-Sazavafest-uz-o-pristim-vikendu~01~srpen~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.