muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyIan Brown, These New Puritans a DJ Skream na Pohodě

26.3.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Ian Brown

Ian Brown

Další z potvrzených účinkujících letošní slovenské Pohody je zde: krom jiných se na trenčínském letišti o druhém červencovém víkendu představí i britský zpěvák Ian Brown.

Do hudební historie se zapsal v 80. a 90. letech s kapelou The Stone Roses, jíž byl frontmanem a která později inspirovala a výrazně ovlivnila britpopovou scénu. Sólový debut vydal v roce 1998 a na podzim loňského roku představil už šestou desku My Way.


Kromě Iana Browna v programu Pohody nově figuruje rovněž britská kapela These New Puritans, dubstepový DJ Skream, rakouský soubor The Vienna Vegetable Orchestra, jehož hudebními nástroji jsou nejrůznější druhy zeleniny, slovenská zpěvačka Jana Kirschner a punk-rocková kapela Vandali.

Už dříve přitom byli ohlášeni namátkou The Stranglers, múm, José González, Klaxons, The xx, Sharon Jones & The Dap-Kings, Juliette Lewis, Micachu, Metronomy nebo New Young Pony Club.

Pohoda, Trenčín (SK) – letisko, 8. - 10. 7. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Ian-Brown-These-New-Puritans-a-DJ-Skream-na-Pohode~26~brezen~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.