muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyHurts, The Subways a Alphaville na Sázavafestu

28.2.2011 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Hurts

Hurts

foto: Sony Music

Britské synthi-popové duo Hurts čeká 13. března vyprodaný koncert v pražském Lucerna Music Baru. Fanoušci, na něž se vstupenky nedostaly, ovšem nemusejí zoufat. Skupina se do Česka vrátí ještě v létě, kdy bude jednou z hvězd Sázavafestu. Na festivalu, který proběhne od 4. do 7. srpna v Benešově, představí svůj loňský debut Happiness.

Taktéž synthi-pop, ovšem v podání o tři dekády déle působící kapely, slibuje vystoupení německých Alphaville, kteří v 80. letech bodovali hity jako Forever Young nebo Big in Japan.

Kromě těchto dvou kapel a už dříve oznámených Kosheen, Nouvelle Vague a Belleruche jsou dalšími nově potvrzenými vystupujícími českému publiku dobře známá britská kytarová trojice The Subways, německá reggae kapela Irie Révoltés, jejich pop-punkoví krajané Green Frog Feet nebo ukrajinská ska formace Mad Heads XL.

Z české scény jsou pak v tuto chvíli ohlášeni namátkou DJane Lucca spolu s Michalem Pavlíčkem, Dara Rolins společně s Danem Bártou, ale taky Tata Bojs, Chinaski, Nightwork, J.A.R., Monkey Business, The Prague Conspiracy, Charlie Straight či Tomáš Klus. Program doplní také tři vítězové soutěže Sázavafest Battle, která probíhá ve spolupráci s Muzikus.cz.

Ještě během dneška jsou k dostání vstupenky za 650 Kč (+ popl.), počínaje zítřkem se pak cena o 200 Kč zvýší. Předprodej zajišťují sítě Ticketpro a Eventim.

Sázavafest, Benešov - festivalový areál, 4. – 7. 8. 11
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Hurts-The-Subways-a-Alphaville-na-Sazavafestu~28~unor~2011/

Komentáře

celkový počet: 2

ddd  preklep
Láďa, muzikus.cz  Re: preklep

     
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.