muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyHip Hop Kemp už za dva týdny; místo Q-Tipa vystoupí Talib Kweli

6.8.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Hip Hop Kemp

Hip Hop Kemp

Královéhradecké letiště ožije za dva týdny, konkrétně mezi 19. a 21. srpnem, už devátým ročníkem festivalu Hip Hop Kemp. Podstatnou část programu pořadatelé odkryli už na jaře a od té doby se jeho hudební část příliš nezměnila. Až na headlinera.

Své evropské turné totiž mezitím ze zdravotních důvodů zrušil avizovaný Q-Tip, kterého nakonec nahradí newyorský rapper Talib Kweli spolu s DJem Hi-Tekem. Vedle svých samostatných projektů se oba věnují i společnému projektu Reflection Eternal, se kterým v květnu po celých deseti letech vydali nové album Revolutions per Minute.

Dále se představí Brit Roots Manuva, Amečičané Masta Ace, Necro, Large Professor, Němec Samy Deluxe, allstars sestavy Grime Allstars, Boot Camp Clik a Rap History Berlin a řada dalších světových i domácích hostů.

Vstupenky jsou k dostání v síti Eventim za 1300 Kč, popř. pak na místě za 1400 Kč.

Hip Hop Kemp, Hradec Králové - letiště, 19. - 21. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Hip-Hop-Kemp-uz-za-dva-tydny-misto-QTipa-vystoupi-Talib-Kweli~06~srpen~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.