muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyHip Hop Kemp: Roots Manuva, Samy Deluxe a tři allstars sestavy

11.3.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Roots Manuva

Roots Manuva

Festival Hip Hop Kemp v srpnu proběhne už po deváté a proto se jeho organiztoři symbolicky rozhodli po prvních devět březnových dnů postuplně odtajňovat první potvrzené účinkující letošního ročníku, který proběhne, jak už jsme ostatně avizovali, od 19. do 21. srpna ve Festivalparku na letišti v Hradci Králové.

„Je tu trocha od všeho, co od Kempu chcete - je tu zásadní jméno z Francie, jsou tu fresh jména z Ameriky, drsná zároveň, je tu něco, co rozšiřuje "hip hop knowledge", je tu domácí scéna a další velké překvapení,“ podotýkají pořadatelé.

Už teď v line-upu figurují hned tři allstars sestavy: Grime Allstars z Británie, v níž se objevují členové OG's, Ghetts z The M.O.V.E.M.E.N.T., Dot Rotten nebo Black The Ripper, Boot Camp Clik ze Spojených států, kde figurují členové Black Moon, Heltah Skeltah a Smif N Wessun, a Rap History Berlin z Německa, s níž vystoupí K-Boogie, Marc Hype či DJ Scientist.

Krom toho bude mezi tahouny festivalu patřit britský rapper Roots Manuva, pro kterého zároeň půjde o českou premiéru. Z Británie se na festivalu představí také hiphop/grimeová trojice Foreign Beggars, mladý rapper Jack Flash a DJ Woody Madera.

Zámořskou scénu budou dále reprezentovat rapoví veteráni Masta Ace, Large Professor, Necro, dvojice Cold Steel, repper Bekay, Sabac Red z Non Phixion, Lord Lhus z Bloodline a nováček Fashawn, zatímco Německo zastoupí legendární rapper Samy Deluxe, DJská a producentská trojice Snowgoons a rapper Casper a Francii Sat l’artificier z Fonky Family a světoví šampioni C2C Beat Torrent.

V soupisce vystupujících nechybí ani domácí jména, jako třeba PSH, Indy & Wich, Prago Union, PIO Squad, BPM, Marpo či IdeaFatte, nebo slovenští hosté Kontrafakt, H16 nebo Peťo Tázok & Karaoke Tundra.

Vstupenky stojí do konce května 1000 Kč, poté se jejich cena bude postupně zvyšovat. Předprodej zajišťuje síť Eventim.

Hip Hop Kemp, Hradec Králové - letiště, 19. - 21. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Hip-Hop-Kemp-Roots-Manuva-Samy-Deluxe-a-tri-allstars-sestavy~11~brezen~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.