muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyFrequency festival vstupuje do 10. ročníku, spouští předprodej a hlásí Die Toten Hosen

16.12.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Frequency Festival 2009

Frequency Festival 2009

foto: Láďa Řehounek

Na prvního headlinera příštího ročníku dlouho nenechává čekat ani jeden z největších rakouských festivalů, srpnový Frequency, na kterém jen v tomto roce před padesáti tisíci návštěvníky vystoupili třeba Radiohead, Bloc Party, Kasabian, Editors nebo The Prodigy. V tom příštím festival oslaví kulaté jubileum a na svém desátém ročníku přivítá jednu z nejpopulárnějších německých punk-rockových kapel, téměř tři desetiletí fungující Die Toten Hosen.

Frequency 2009 na Muzikusu:

>> reportáž
>> fotogalerie

Frequency se uskuteční opět v St.Pöltenu, kam se v tomto roce přesunul. Beze změn zůstává i koncepce akce, která pod heslem „dva festivaly v jednom“ přinese kromě denního open-air programu v samostatném areálu i noční halovou party. Celkem se během tří dnů - od 19. do 21. srpna - představí přibližně stovka interpretů na sedmi scénách.

Zároveň se rozjíždí předprodej vstupenek, které jsou aktuálně k dostání za cenu € 120.

FM4 Frequency, St. Pölten (AT) – Green Park, 19. - 21. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Frequency-festival-vstupuje-do-10-rocniku-spousti-predprodej-a-hlasi-Die-Toten-Hosen~16~prosinec~2009/

Komentáře

celkový počet: 2

Eventim  vstupenky na tuto akci v prodeji
Lada  Re: vstupenky na tuto akci v prodeji

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.