muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyFestiválek ve Slavičíně s Korai Öröm nebo Sunshine

4.7.2007 | Autor: Pavel Uretšlégr | sekce: festivaloviny

Sunshine

Sunshine

foto: D Smack U/Petr Konečný

Další z řady letních festivalů na jižní a střední Moravě, který uveřejnil svou dramaturgii, je Festiválek, konající se ve Slavičíně – Rudimově. Jubilejní desátý ročník se uskuteční 26. – 28. července.

Čtyři scény a více jak 60 kapel a sólistů nabídnou pořadatelé letošního Festiválku. V pozici headlinerů festivali se představí maďarští Korai Öröm a Trottel Stereodream Experience, LO.Dep z Belgie a domácí Sunshine. Sekundovat největším hvězdám budou na hlavním pódiu Bullerbyne, Noise Cut, Photolab, Lety Mimo nebo LUS3.

Zbylé tři scény Festiválku jsou pak zaměřeny na taneční hudbu a hip-hop. Sety DJ Koogiho, Josefa Sedloně, live act U-Prag, Cosmopunk , Piosquad či Tevu, to je jen malý výběr toho, co bude také možno slyšet a vidět letos ve Slavičíně.

Chybět samozřejmě nebudou doprovodné akce festivalu – kromě tradičních divadelních představení, videoprojekcí nebo soutěží nabízejí pořadatelé pro návštevníky také například paintball.

Lístky na Festiválek nenabízí žádná předprodejní síť, vstupné lze koupit jen na místě samotném. Pernamentka na akci stojí 450 Kč, vstupné na jednotlivé dny pak 300 Kč.


Festiválek, Slavičín – Rudimov, 26. – 28. 7. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Festivalek-ve-Slavicine-s-Korai-Orom-nebo-Sunshine~04~cervenec~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.