muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyEditors, The Subways, Persiana Jones, Skindred a další na Rock for People

27.4.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Editors, Pohoda 08

Editors, Pohoda 08

foto: Filip Drábek

The Prodigy, Morcheeba, Skunk Anansie, NOFX, Tricky, Archive, Does It Offend You, Yeah?, Juliette Lewis, Jello Biafra & Guantanamo School of Medicine, Gallows… a teď taky Editors, The Subways, Persiana Jones, Skindred a další – to jsou aktuálně potvrzená jména účinkujících letošního ročníku festivalu Rock for People, který proběhne od 3. do 6. července v Hradci Králové.

Hned několik z nově ohlášených kapel se do Česka vrátí po svých nedávných sólových koncertech v Praze – platí to o britských kytarovkách Editors a The Subways, ragga-metalistech Skindred, tak samo jako o post-hardcoreové kanadské kapele Alexisonfire, která na podzim předskakovala Anti-Flag.

>> Přečtěte si také rozhovor s Editors

Finští dance-rockeři Disco Ensemble, italská ska kapela Persiana Jones nebo artrockově-hardcoreová dvojice The Inspector Cluzo už se oproti tomu v minulosti představili na Rock for People samotném a letos pozvání pořadatelů přijali opětovně.

Vedle toho soupisku rozšiřují ještě matadoři kanadského celtic punku The Mahones, japonská indie-rocková kapela Doping Panda a němečtí hardcoristé The Blackout Argument. Jak ovšem organizátoři upozorňují, zahraniční část programu stále není uzavřena.


Řadu dalších aktualit a zajímavostí o festivalu si můžete přečíst v tiskové zprávě organizátorů festivalu.

Připomeňme, že do konce dubna lze pořídit vstupenky za cenu 1430 Kč, v květnu potom za 1500 Kč a následně za 1570 Kč.

Rock for People, Hradec Králové - letiště, 3. - 6. 7. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Editors-The-Subways-Persiana-Jones-Skindred-a-dalsi-na-Rock-for-People~27~duben~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.