muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyDuch Faith No More v Trutnově bude, ale...

29.7.2007 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

The Young Gods

The Young Gods

Skupina Peeping Tom, z kterou stojí někdejší frontman kapely Faith No More Mike Patton, zrušila své letní evropské turné. Protože měla být i jednou z hlavních hvězd letošního Trutnov Open Air festivalu, který se uskuteční od 16. do 19. srpna, rozhodli se pořadatelé hledat adekvátní náhradu.

Tou bude Pattnonův bývalý spoluhráč a zakládající člen Faith No More (kteří se, jak si někteří z vás možná pamatují, v Trutnově v plné síle představili přesně před deseti lety) Billy Gould, který nyní vystupuje s německou rockovou kapelou Harmful.
Ke spojení Goulda s Harmful, působících od roku 1992, došlo letos, kdy se duchovní otec Faith No More stal producentem nového alba Němců nazvaného 7 a následně s nimi vyrazil jako koncertní baskytarista na turné.

Další nově potvrzenou kapelou v programu Trutnova je švýcarská electro-punková úderka The Young Gods, britští The Dhol Foundation a brazilské bubenické uskupení Axové Loni.
Chybět by neměli ale ani již avizovaní New York Ska Jazz Ensemble, Boban i Marko Markovic Orkestar, reggae zpěvačka Tanya Stephens, maďarská Aurora, anglická kytarovka The Race nebo norská folk-punková skupina Greenland Whalefishers.

Trutnov Open Air, Trutnov - areál Na Bojišti, 16. - 19. 8. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Duch-Faith-No-More-v-Trutnove-bude-ale~29~cervenec~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.