muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyDalší zásah Melt! Festivalu: Broken Bells, Jónsi a Groove Armada

4.5.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Jónsi

Jónsi

Kings of Convenience, Kele Okereke z Bloc Party, Massive Attack, Goldfrapp, DJ Shadow, The XX nebo Foals – to je jen zlomek interpretů, kteří už před časem potvrdili svou účast na německém Melt! Festivalu. Další várka na sebe nenechala dlouho čekat a přináší mezi jinými i trojici dalších headlinerů.

Jejich řady tak rozšiřuje projekt Broken Bells, který společně tvoří producent Danger Mouse a frontman kapely The Shins James Mercer, lídr islandské kapely Sigur Rós Jónsi, který představí svou letošní sólovou desku, a britská Groove Armada.

Line-up posílil rovněž o britské kytarovky The Futureheads a Archie Bronson Outfit, Kanaďany Fucked Up a Black Mountain a z elektronické scény potom o britské autoKratz a Kissy Sell Out nebo švédské Slagsmålsklubben.

Aktuální cena vstupenek činí € 94; informace o předprodeji najdete na stránkách festivalu.

Melt!, Gräfenhainichen (DE) – Ferropolis, 16. – 18. 7. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Dalsi-zasah-Melt-Festivalu-Broken-Bells-Jonsi-a-Groove-Armada~04~kveten~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.