muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyČechomor, Blue Effect i Karel Plíhal na Berounských letorostech

3.9.2006 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Berounské letorosty 2006

Berounské letorosty 2006

Druhý ročník benefičního folk-rockového festivalu Berounské letorosty proběhne v sobotu 16. září v areálu autokempu Na Hrázi ve středočeském Berouně. Výtěžek z letošního ročníku festivalu podpoří berounské integrační centrum Klubíčko, které se stará o handicapované děti a potřebuje zajistit část nákladů na speciální mikrobus pro jejich přepravu.

Na letošních Letorostech, které se konají pod záštitou senátora Jiřího Oberfalzera, se představí řádka kapel a interpretů v čele s populárními Čechomor, skupinou Blue Effect v čele s Radimem Hladíkem, nebo písničkářem Karlem Plíhalem. Chybět však nebude ani kapela Žlutý pes, která před nedávnem vydala nové album Rok psa, world music zastoupí brněnští Čankišou, představí se i nadějní Eddie Stoilow, Petr Bende, nebo oldschoolové Vítkovo kvarteto.

Vstupenky v předprodeji v síti Ticketportal za 150 Kč. Zlevněné vstupné mají studenti (100 Kč), děti a důchodci (80 Kč). V prodeji jsou rovněž rodinné vstupenky za 350 Kč.

Berounské letorosty, Beroun – autokemp Na Hrázi, 16. září 06
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Cechomor-Blue-Effect-i-Karel-Plihal-na-Berounskych-letorostech~03~zari~2006/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.