muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyBrutal Assault potvrdil Cannibal Corpse, Children of Bodom i Converge

15.12.2009 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Children of Bodom

Children of Bodom

S prvními jmény pro nadcházející patnáctý ročník se může pochlubit metalový festival Brutal Assault, který se uskuteční opět v areálu vojenské pevnosti Josefov u Jaroměře v termínu od 12. do 14. srpna. Během těchto tří dnů přivítá na dvou scénách okolo šesti desítek zahraničních i domácích kapel.

Zřejmě nejlákavějšími z těch již nyní potvrzených jsou američtí death-metalisté Cannibal Corpse, kteří letos v únoru vydali svou jedenáctou desku Evisceration Plague, a melodickým heavy metalem posvěcená formace Children of Bodom z Finska, jenž před nedávnem představili album coververzí a novou řadovku právě chystají.

Stranou pozornosti nezústávají ani hardcoreoví Converge a nu-metalisté Ill Niño ze Spojených států, doom-metalisté My Dying Bride z Británie, progresivní metalisté Devin Townsend z Kanady nebo black-metalisté Ihsahn z Norska.

Všechny zmíněné pak na soupisce aktuálně doplňují ještě italští gothic-metalisté Graveworm, dánští Mnemic, americké death-metalové kapely Dying Fetus, Origin a Devourment, deathcoreoví Despised Icon z Kanady, grindcoreoví Rotten Sound z Finska, avantgardní Diablo Swing Orchestra ze Švédska, z exotičtějších destinací pak japonští black-metalisté Sigh nebo indičtí Demonic Resurrection.

Do konce ledna nebo vyprodání limitované dvoutisícové série jsou prostřednictvím e-shopu pořadatelské agentury k dostání vstupenky za zvýhodněnou cenu 1000 Kč.

Brutal Assault, Jaroměř – pevnost Josefov, 12. – 14. 8. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Brutal-Assault-potvrdil-Cannibal-Corpse-Children-of-Bodom-i-Converge~15~prosinec~2009/

Komentáře

celkový počet: 2

Honza  My Dying Bride
redakce  Re: My Dying Bride

     
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.