muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyBoskovice i Eurotrialog nabízí i letos kvalitní program

15.6.2007 | Autor: Pavel Uretšlégr | sekce: festivaloviny

Už jsme doma

Už jsme doma

Dva ze vztyčných letních festivalů na jižní Moravě, mikulovský Eurotrialog a Festival Boskovice, připravili i pro letošní rok bohatý program, nabízející spíše menšinové žánry hudebního spektra.

Patnáctý ročník festivalu Boskovice, jehož leitmotivem je podpora zdejší historické části židovské čtvrti, nabídne mezi 19. - 22. červencem osvědčená jména i řadu méně známých interpretů a skupin. Hlavními taháky akce bude určitě pódiový návrat Michala Prokopa & Framus Five, koncerty Visacího zámku, Už jsme doma, - 123 Min., Plastic People of the Universe, MCH Bandu, Tata Bojs či Vladimíra Václavka. Již tradičně nenabízí Boskovice primárně jen hudební vystoupení a na své si přijdou i příznivci jiných uměnovědných žánrů. Autorská čtení, výstavy nebo filmová a divadelní sekce činí z Boskovic unikátní akci nejen na jižní Moravě.

Lenka Dusilová

Lenka Dusilová

foto: Zuzka Balounová

I mikulovský Eurotrialog je díky své dlouhodobé dramaturgii jasně profilovaný jako festival upřednostňující hudební kvalitu před velkými jmény středního proudu. V letošním programu můžeme najít koncerty Lenky Dusilové, duo Varga – Fajt, Sto zvířat, Soil, Hmm…, Trabandu nebo společné vystoupení Moniky Načevy s Michaelem Pavlíčkem. Ze zahraničí přijedou do Mikulova zahrát Susan Baca z Peru, maďarští Erzsi Kiss, Tres Hombres z Rakouska nebo irští The Hogs, které podpoří na pódiu Václav Koubek.

Lístky na Festival Boskovice nabízí sítě Ticketpro a Ticketportal za cenu 350 Kč (+ poplatky prodejců), vstupenky na Eurotrialog lze pořídit v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 375 Kč. V nabídce mikulovského festivalu je i zvýhodněné vstupné, které nabízí festivalový web.

Festival Boskovice – Boskovice, 19. – 22. 7. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz

Eurotrialog – Mikulov, 23. – 26. 8. 07
Profil festivalu na Muzikus.cz
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Boskovice-i-Eurotrialog-nabizi-i-letos-kvalitni-program~15~cerven~2007/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.