muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyBlur prvními headlinery polského Open’er Festivalu

15.11.2012 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Blur

Blur

Předevčírem zveřejnili pořadatelé polského Open’er Festivalu video, které končilo textem „15. 11. 2012“. Co toto datum znamená, to je teď zcela jasné. V ten den, tedy dnes, byl potvrzen termín příštího ročníku, a především také první headliner.

Tím bude britská kapela Blur, která si Open’er vybrala jako jednu z mála festivalových – a vůbec koncertních – zastávek pro příští rok. Další dosud oznámená vystoupení mají Blur pouze na festivalech Primavera ve Španělsku a Portugalsku a Rock Werchter v Belgii.

Open’er tak začíná slibně navazovat na letošní ročník, jehož hvězdami byli třeba Björk, New Order, Bon Iver či Justice; loni festival přivítal třeba Prince, Coldplay nebo The Strokes.

Dvanáctý ročník festivalu proběhne od 3. do 6. července na tradičním místě, letišti Kosakowo v přímořské Gdyni.

Vstupenky je momentálně možné zakoupit za cenu 370 zł bez kempingu, resp. 450 zł s kempingem; po 15. lednu nebo vyprodání limitované série cena o 100 zł vzroste. E-tickety jsou v prodeji na festivalových stránkách.

Heineken Open’er Festiva, Gdyna (PL) – lotnisko Kosakowo, 3. – 6. 7. 13
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Blur-prvnimi-headlinery-polskeho-Opener-Festivalu~15~listopad~2012/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.