muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
vyhledávaní
hledat festival
hledat proběhlé akce
jen doporučené

festivalyBerlin Festival nabídne Editors, LCD Soundsystem, Soulwax nebo Peaches

1.5.2010 | Autor: Ladislav Řehounek | sekce: festivaloviny

Berlin Festival

Berlin Festival

Německá metropole a zvlášť bývalé západoberlínské letiště Templehof ožije o druhém zářijovém víkendu šestým ročníkem Berlin Festivalu. Na jedné otevřené a dvou krytých scénách si na své přijdou příznivci současné elektronické hudby, ale taky indie-rocku.

Mezi tahouny bude patřit britská kapela Editors, trip-hopový producent a zpěvák Tricky (první dva zmiňovaní prozatím nepotvrzeni na stránkách festivalu, avšak uvedeni v reklamních vizuálech, pozn.), Švédka Karin Dreijer Anderson z kapely The Knife se sólovým projektem Fever Ray, americký elektronický projekt LCD soundsystem, z Berlína pocházející a po desetileté pauze se navrátivší „digital-hardcoreový“ projekt Atari Teenage Riot nebo belgičtí Soulwax, kteří své fanoušky potěší hned dvakrát: v úvodní den s audiovizuální šou pod hlavičkou 2manyDJs a den na to s živou kapelou a podle pořadatelů i exkluzivními ukázkami z chystaného nového alba.

Speciální blok pak bude věnován labelu City Slang, který letos slaví dvacáté výročí a na Berlin Festivalu představí některé ze svých stájových koňů či interpretů, které v Německu zastupuje – mimo jiné kanadský dream-popový projekt Caribou nebo americké folk-rockery Port O´Brien. Druhým labelem, který se na akci bude prezentovat, je elektronický Boysnoize Records, na jehož scéně vystoupí jako host zpěvačka Peaches se speciální laser show.

Vstupenky stojí 59 Eur, informace o možnostech předprodeje najdete na stránkách festivalu.

Berlin Festival, Berlin (DE) – letiště Templehof, 10. - 11. 9. 10
Online verze stránky: http://www.muzikus.cz/festivaloviny/Berlin-Festival-nabidne-Editors-LCD-Soundsystem-Soulwax-nebo-Peaches~01~kveten~2010/

Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;
www odkazy
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.