přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

FANTOM

rock, Milevsko (Jihočeský kraj)
URL:
web: oficiální stránky facebook bandzone
 

sestava
Jiří Cihlář - bicí,zpěv
Jindřich Muller - zpěv
Míra Břicháček - kytara,zpěv
Luboš Kostohryz - baskytara,zpěv
Petra Šmákalová - klávesy
Pepa Filip - klávesy
Martin Kostohryz . kytara


biografie
O skupině Fantom a jejím vzniku roku 1973, bylo napsáno už dost a tak pro Vás chceme pouze doplnit pár podstatných informací týkajících se personálních změn, které Fantom postihy na sklonku léta r. 2009, kdy skupinu opustili hned dva její členové najednou zpěvák a kytarista a Fantom hrající v tomto období v sestavě bez kláves se dvěma kytarami, byl na
okamžik vyřazen z provozu. Situace se však záhy vyjasnila a to příchodem dokonce hned tří staronových členů a zdá se, že se začalo blýskat na lepší časy.
Za klávesy se vrátila sympatická Petra Šmákalová, která obětavě dojíždí za kapelou téměř z hlavního města. Na místo sólového kytaristy se zařadil a nutno podotknout, že famózním způsobem, jako by tam odjakživa patřil Miroslav Břicháček známý ještě z jiných projektů, jako například Jesus Christ Superstar. Jako poslední doplnil trojici zpěvák Jindřich Müller, který stál u zrodu skupiny již ve zmíněném roce 1973.Tuto trojici spolehlivě doplňují bratři Martin a Luboš Kostohryz a v neposlední řadě i bubeník Jiří Cihlář.Skupina vsadila na osvědčené hity z 80. let jak vlastní tak i zahraniční tvorby a do repertoáru zařadila nádherné rockové balady, které si zcela určitě najdou své posluchače.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

fantom


Komentáře

celkový počet: 2

Stanislava  Fantom
Bc. Libor Šafek  Vzpomínka na kapelu Fantom

     
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.