muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Anitokok

rock / noise pop, Uherské Hradiště (Zlínský kraj)
URL:
web: myspace bandzone
 

sestava
* Vocals: Šárka Hánová
* Keyboards: Mišo
* Bass: Freddy
* Drums: Eza

* Guest guitarist: Vlasa Urbanec (SDOS)


biografie
Uherskohradišťský projekt ANITOKOK vznikl na burze holubů v roce 2004, v ranních hodinách, při odchodu z místního klubu Krab-PuB 999.

Zakládající členové měli za sebou poměrně bohaté muzikantské zkušenosti – bubeník Eza působil jak v jazzových kapelách Lady Bětka či Jiné Trio, tak v metalových Infanticide, kde zpíval i Mirek (klávesák Anitokoku). Freddy hrál v té době na basu ve tvrdších formacích (Slaughtering, D.M.C. či Rudé Kostry, hrající akustický metal). Na základě společného jamu Freddyho a Ezy, kteří takto „zhmotnili“ nápady neuplatnitelné ve svých kapelách, vznikl nápad založit tak trochu industriální, sem tam popové a kapku rockové uskupení.

Kapelu od počátku trápil post frontmana. Po Markovi, Zuzce a Ireně oslovil basák Freddy Šárku (2006), která dala dohromady zpěvovou linku a texty ke třem skladbám. Výtvory se zalíbily, a tak se ke klukům připojila.

Promo "Luminary Off" vyšlo koncem roku 2007. O mastering šesti skladeb se postaraly hbité prsty a kvalitní sluch Standy Valáška (studio Šopa v Lipově) a kytarovou linku obstaral Wlassoid ze Six Degrees Of Separation.

V současné době dává Anitokok dohromady materiál na desku.

Kapela si například zahrála před Southpaw. Na podzim 2007 postoupila do finále poměrně prestižní soutěže Rockfest Dobříš. V roce 2008 pak stanula na stejném pódiu s Khoibou, Lavagance, Janou Kratochvílovou či George Kay Band. Začátkem roku 2009 postoupila do úzkého finále v soutěži Jack Daniel´s Music Talenscouting.

Odkazy:
http://bandzone.cz/anitokok
http://myspace.com/anitokok
bs.uh.cz/anitokok

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

Anitokok

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.