muzikus.cz na

facebook twitter
přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

Alice´s number

alternativa / pop / indie rock, Prostějov (Olomoucký kraj)
URL:
web: oficiální stránky
 

sestava
# E.V.T. - zpěv
# Vlastimil Lang - kytara
# Pavel Krychtálek - baskytara, samply
# Jiří Šolc - kytara
# Olda Vožda - bicí


biografie
Hudební projekt Alice s Number, jehož hlavní devizou jsou hlasové dispozice zpěvačky E.v.t dále tvoří kytarista Vlastimil Lang a producent Pavel Krychtálek. Právě pod záštitou posledně jmenovánoho bylo v průběhu srpna a září 2006 realizováno čtyř skladbové promo CD, k němuž v listopadu přibyl i videoklip.

Začátkem roku 2007 kapela připravuje koncertní repertoár odrážející jak vliv americké zpěvačky Pink tak v neposlední řadě i elektroničtějších záležitostí jako např. Frou Frou. s cílem představit posluchačům svoji tvorbu v "live" podobě. Tou dobou skladba Anytime boduje na serveru www.i-legalne.cz s sekci inkubátor, jak u posluchačů, tak i u patrona hitparády - vydavatelství Universal Music. To skladbu uvedlo jako singl prostřednictvím zmíněného serveru. Anytime je posléze nasazena do hitparády Top 30 rádia Kiss kde se udržela po dobu pěti týdnů v konkurenci domácí i světové špičky. Klipová podoba této skladby zvítězila v 14. týdnu výtahu české hitparády na TV Óčko.

Řady kapely postupně rozšiřují kytarista Jiří Šolc a bubeník Olda Vožda, kteří již v minulosti s členy Alice´s Number spolupracovali. Pavel Krychtálek se chopil basy a klávesové party nadále obstarává sampler. V květnu 2007 je kapela vybrána porotou soutěže Coca Cola Popstar do semifinále. Semifinálový koncert, se tak stává podiovým debutem Alice´s Number, zároveň však i konečnou v této soutěži, neboť mezi finálovou trojici se proklouznout nepodařilo.

Kapela po té absolvuje několik dalších koncertů. Bohužel zranění bubeníka na čas zbrzdilo koncertní aktivity. Koncem roku jsou postupně dokončovány nahrávky pro Promo CD na rok 2008, opět v produkci Pavla Krychtálka.

V lednovém vydání časopisu Level se objevuje amaterský snímek Dependence jehož autoři si do soundtracku vybrali naši skladbu France. V březnu roku 2008 je uveden dlouho očekávaný videoklip ke skladbě On My Way souběžně s novými promo nahrávkami.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.


galerie

Alice´s number

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.