přihlášení uživatele
přihlásit trvale na tomto počítači
hledat kapelu
Přidat kapelu
Hrajete v kapele, která není v naší databázi? Dejte o sobě vědět a založte si profil. (>> více)
 
kapela

F.A.King

crossover / hardcore / metal, Železný Brod (Liberecký kraj)
URL:
web: oficiální stránky další stránky facebook youtube bandzone
 

sestava
Lukáš LOOKAJDA Šefr - vokál ( od 2011 - )
Aleš ALKAJDA Petráček - vokál ( od 2011 - )
Tomáš WOLVERINE Holý - kytara ( od 2011 - )
Jarda KOLÍNKO Homolka - basa ( od 2011 - )
Tomáš KULADA Nývlt - bicí ( od 2012 - )

biografie
Kapela F.A.KING byla založena v létě 1993 dvěma magorama ( tehdy teenagerama ) do muziky Lookajdou a Alkajdou. Ovlivněni tím nej z první poloviny 90 tek několik let spřádali plány ( zásadně v hospodě ) ohledně aktivní činnosti. Až v roce 2010, po založení Občanského sdružení F.A. KING CREW, se kterým pořádáme úspěšný CROSSOVER SICKFEST a dalších několik akcí jsme si uvědomili, že nastal čas pro oživení naší virtuální kapely. Těžko říct, zda na nás dolehla Krize středního věku ( přeci jen nám už táhne na 40 ), ale celou věc jsme začali brát smrtelně vážně.Po oslovení matadora železnobrodské Hard scény Máci Macka a dalšího zasloužilého umělce Krakena Hujera byla kapela konečně akceschopná. Z důvodu snížení věkového průměru bandu jsme přibrali Wolverina Holého, takto mimořádně talentovaného mladého kytaristu. Začátkem roku 2011 začala kapela intenzivně zkoušet a zcela překvapivě zafungovala chemie mezi mladou kreativitou na jedné straně a stařeckou rozvahou na straně druhé.
Po čtyřech měsících fungování přichází první změna v sestavě a to na místě bass kytaristy. Krakena Hujera nahrazuje Dak Urban, další to inventář železnobrodské hudební scény a kapela začíná na podzim koncertovat. Rozjeté Fakingy však opouští i on, náhrada přichází v podobě Kolínka Homolky, zkušeného novopackého hudebního barda.
Do roku 2012 vstupuje kapela s předsevzetím zvěčnit své skladby na studiové debutové album a s podporou managementu F.A. KING CREW a nově též bookingové agentury ALFEDUS MUSIC intenzivně koncertovat. Na jaře odchází za lepším angažmá zakládající člen bubeník Máca Macek, který je okamžitě nahrazen zkušeným červenokosteleckým bijcem Kuladou Nývltem.

 
hodnocení
Pro hodnocení se musíte přihlásit.

průměrné hodnocení: 10       celkem hodnoceno: 1x
galerie

New CD

mp3 player

Get the Flash Player


Komentáře

celkový počet: 0

Buďte první...


 
 
 
&;

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.