Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
živě
1.3.2015 Nedělní večer v Kabinet Múz opět jednou patřil události, na které se vybírá vstupné dobrovolné. Tentokrát hráli Karaoke Tundra a Tomáš Vtípil (a kromě nich též ještě galerií nezachycený Bolka).
1.3.2015 Švajčiarske zoskupenie Kadebostany sa predstavilo v Bratislave. Prinášame fotoreport.
27.2.2015 Kabinet Múz v Brně uvedl neortodoxní hip hop Kyklos Galaktikos. Trojice v doprovodu Goro White Dog pokřtila své druhé album, s nímž objíždí Česko i Slovensko.
24.2.2015 Prinášame vám fotoreport z koncertu francúzskeho skladateľa a multiinštrumentalistu Yanna Tiersena. V rámci svojho turné zavítal aj do Bratislavy, pre veľký záujem sa koncert presunul do väčších priestorov Starej Tržnice. Ako predskokana si priviezol "one-woman" projekt Tiny Feet.
22.2.2015 Lenka Dusilová s kapelou Baromantika prišla do Bratislavy pokrstiť album V hodině smrti. V bratislavskom klube Ateliér Babylon zahrali aj Longital obohatení o bubeníka Mariána Slávku. Longital zároveň originálnym spôsobom pokrstili Lenkin album – „časom”.
21.2.2015 Seriál Paradisco tentokrát uvítal ostravského rodáka Subject Lost, v současnosti usídleného v Praze. Tajemné putování vesmírem Expo Nova zatím nemá v plánu příliš koncertních zprostředkování, a tak šlo v Kabinetu Múz o ojedinělou příležitost.
21.2.2015 Maestro Ennio Morricone zavítal v rámci svojho turné My Life In Music aj do Bratislavy. Po preložených termínoch zo zdravotných dôvodov sa tak až na tretí pokus podarilo naplniť bratislavskú Slovnaft Arénu.
20.2.2015 Kamarádí se s GoGo Penguin, šušká se, že jsou jedním z největších jazzových objevů posledních let. Díky olomouckému Jazz Tibetu a prvnímu koncertu Mammal Hands mimo Británii jsme měli možnost si tuto tezi ověřit naživo.
19.2.2015 Koncert Adama Bałdycha a Yarona Hermana byl pro posluchače 2. ročníku série Jazz & World Music Brno hudební hádankou. Dvojice nahrála v roce 2013 album s názvem The New Tradition, a většina brněnského programu pocházela právě odtud.
15.2.2015 The Afghan Whigs, legendární kapela s počátky v 80. letech, u nás od svého comebacku zahráli již několikrát. V Lucerna Music Baru předvedli publiku své největší hity i novinky z loňské desky Do to the Beast.

51-60 (1532) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.