Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
živě
12.6.2014 Zpěvačka a klavíristka Tori Amos vystoupila v rámci turné k albu Unrepentant Geraldines v pražském Kongresovém centru. Výborné expresivní vystoupení si můžete připomenout v naší fotogalerii.
11.6.2014 Prvé vzájomné stretnutie The National s Poľskom prišlo pred piatimi rokmi. Od pamätného koncertu na festivalu OFF sa do krajiny našich susedov táto skupina vracia neustále.
9.6.2014 Britská heavymetalová legenda Iron Maiden navštívila poprvé ve své kariéře Brno, kde vystoupila v prostorách Velodromu. Podívejte se na fotoreport z koncertu.
8.6.2014 Pozrite si fotoreport z festivalu Wilsonic, ktorý sa tento rok uskutočnil v skromnejšej, no nemenej príjemnej jednodňovej klubovej podobe v bratislavskom Ateliéri Babylon. O vrchol večera sa postaral Austrálčan žijúci na Islande Ben Frost.
5.6.2014 V rámci turné k novému albu (příhodně nazvaném Transgender Dysphoria Blues) se v pražském Lucerna Music Baru představili američtí punk rockeři Against Me! Role předkapely se více než dobře zhostila švédská post punková skupina INVSN.
4.6.2014 Král je mrtev, ať žije král. Po smrti Michaela Jacksona není možná překvapivé, že se pod titulem „nový král popu“ hledá jeho nástupce a logická volba padá právě na Justina Timberlakea.
27.5.2014 JAZZFEST zakončil svůj třináctý ročník světově oblíbeným Gregory Porterem. V osobité hučce a s úsměvem na tváři těšil dva tisíce návštěvníků, kteří se v Bobycentru loučili s třináctým ročníkem zavedeného brněnského festivalu.
23.5.2014 Islandská kapela FM Belfast sa predstavila so svojou energickou show v bratislavskom klube Nuspirit. Predskokana s menom Berndsen si priviezla tiež z Islandu.
19.5.2014 Showcasových festivalů je v Evropě celá řada a každý tak trochu čerpá i z genia loci, tedy výjimečnosti místa, kde se koná. The Great Escape v jihoanglickém Brightonu je nejen showcaseovou přehlídkou nových kapel z Velké Británie i ze zahraničí, ale zahrnuje i odbornou konferenci pro profesionály. Jaké objevy přinesl letošní ročník?
8.5.2014 V zaplněném Velkém sále Lucerny vystoupil 6. května čtyřiašedesátiletý britský kytarista a skladatel Steve Hackett, který se sice již dlouho věnuje sólové tvorbě, ovšem své renomé získal především jako člen legendárních Genesis.

151-160 (1532) 

na začátek posounout vzad předešlé 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.