Muzikus.cz homepage
přihlášení uživatele
PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELE JE ZRUŠENÉ
vyhledávaní
živě
9.6.2015 Brněnská prkna Kabinetu Múz opět přikryli hosté z daleka. Tentokrát zde vystoupila dvojice Pure Ground z Los Angeles, předskakovali brněnští No Fun At All In The House Of Dolls.
13.5.2015 Belgická speváčka Selah Sue odohrala v bratislavskom klube Ateliér Babylon koncert, z ktorého vám prinášame fotoreport.
Kto to nestihol, má šancu užiť si ju znovu v lete, pretože sa k nám vráti v auguste na festival Grape.
12.5.2015 Australský mistr ruchů a smyček ponořil brněnskou Prahu do hypnotického víru. Oren Ambarchi dnes tak učiní ještě v Bratislavě.
10.5.2015 Dvojice legendárních japonských muzikantů se vrátila do Česka předvést svou encyklopedii hluku. Po brněnské zastávce v Kabinetu Múz dnes Zeni Geva zahrají ještě v pražském Bubnu.
9.5.2015 Německý klavirista Nils Frahm opět navštivil českou metropoli, konkrétně vyprodaný Palác Akropolis. O support se postarali američtí Dawn of Midi. Z vystoupení přinášíme fotogalerii.
25.4.2015 Wovenhand opět zavítali do Česka, po severním cípu republiky tentokrát vzali útokem brněnskou Flédu. Předskokany se jim stali jejich krajani, američtí Marriages.
22.4.2015 Jazz prolnutý s etnickou hudbou získal na letošním JazzFestu v Brně svůj vlastní večerní blok. Do programu byly vybrány hned dvě formace fúzující jazz s lidovou hudbou.
19.4.2015 Robbie Willams po prvýkrát zavítal do Bratislavy. V rámci svojho aktuálneho turné Let Me Entertain You Tour odohral vo vypredanej Slovnaft Aréne prvotriedny koncert s prierezom svojich najväčších hitov. Prinášame vám fotoreport.
15.4.2015 Odvážní pořadatelé se rozhodli do Brna přivést fenomenální festival, jehož hlavním posláním je představit live remix čili nástavbu živé hudební produkce, kterou obstarávají prvotřídní hudební experimentátoři.
13.4.2015 Oldschool hip hop ze západního pobřeží USA nejprve udeřil na Prahu, pak na Prahu brněnskou. V novém prostoru za Pražákovým palácem dostál slibu a došlo kromě temnějších odstínů i na náramné disco.

31-40 (1532) 

na začátek posounout vzad předešlé 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 další posounout vpřed na konec

 
 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.